Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elvált anyák! Miért utáljátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált anyák! Miért utáljátok annyira ha az ex-el van a gyerek a láthatáson?

Figyelt kérdés
És miért gondoljátok azt hogy ha nektek van új párotok az jó? De ha az ex-nek van új párja (nem olyan új aki miatt volt a válás!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) akkor az szerintetek mindig szem.t k.rva, gonosz és rosszul bánik a gyerekkel. Mindezt a véleményt úgy hozzátok, hogy nem is ismeritek. Ha pedig látjátok a gyereken hogy kedveli is akkor meg végképp mindennek elmondjátok, csak jó embernek nem. Miért van ez?

2013. máj. 30. 17:40
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Ezek szerint az új nő teljesen mit csinál anyuka szemében mindenképpen csak szálka. Ha zavarja a gyerek az a baj, ha sokkalja a pénzt rájuk az a baj, de ha foglalkozik velük szeretettel az is baj és ha költ rájuk pénzt az is baj. Ez érdekes mert eddig azt értettem hogy a tényleg "gonosz mostoha" miért baj, de hogy ha szereti a gyereket és törődik vele az meg féltékenységből baj. Ezek szerint anyuka annak örül ha az exe egyedül van és boldogtalan. Anyukáknak az eszébe sem jut,hogy mikor nekik lesz új párjuk az az apáknak éppen annyira fáj? Sőt még rosszabb,hiszen az éjjel-nappal ott van a gyerekkel, apuka meg az új nő meg csak láthatáskor!
2013. máj. 31. 11:34
 22/29 anonim ***** válasza:
78%

"Szóval tök sok energiát fordítanak a nők a gyerekekre, stresszesek, fáradtak, és erre jön miss tündérke, aki kéthetente csokitortát süt, lufiállatkákat hajtogat és vidámparkba jár a gyerekekkel, és a gyerekek tök csalódottan érnek haza anyához, akinek munka után a főzés, fürdetés, takarítás, leckekérdezés és altatás közt max egy papírhajót van ideje hajtogatni és belealszik az estimese felébe is..."


Azért a miss tündérke is jár dolgozni, neki is megvan a saját baja és nyomora, amiről az ex-feleségek általában nem tudnak. Csak mivel jellemzően az ex-feleségek elkezdik oltani a gyereket, hogy legyen gonosz apuka új barátnőjével, Miss tündérke hendikeppel indul a gyerekekkel szemben. Naná, hogy igyekszik ezerszer jobb lenni.


Nagyon erősen javaslom megtekintésre az Édesek és mostohák című filmet. Szenzációs film Susan Sarandon és Julia Roberts főszereplésével. Az egyikük az elvált feleség, a másik az új barátnő.

2013. máj. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

hát... tulajdonképpen jól mondod kérdező, bármiért lehet utálni az új nőt. ez hozzáállás kérdése, és nagyon sok tényezős dolog.

én megértem az utálkozó anyukákat, még akkor is, ha tudom, hogy sokszor nincs igazuk. tök nehéz ám teljes mélységében feldolgozni, hogy egyedül maradt az ember a gyerekekkel. lehet élni az életet tovább, de valami akkor is egy életre megtörik az emberben szerintem. én születése óta nevelem egyedül a lányom, egyáltalán nem vágyom vissza az apjához, ráadásul eltelt már 5 év, mégis a mai napig van bennem valamiféle neheztelés az apára, a világra, istenre, magamra, hogy így alakultak a dolgok, ez pedig kihat a közös dolgainkra. nap mint nap dolgozom rajta a lelkemben, hogy ezen változtassak, de nem könnyű. (hozzáteszem, nálunk nincs se új nő, se új pasi)

2013. máj. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
100%

"Szóval tök sok energiát fordítanak a nők a gyerekekre, stresszesek, fáradtak, és erre jön miss tündérke, aki kéthetente csokitortát süt, lufiállatkákat hajtogat és vidámparkba jár a gyerekekkel, és a gyerekek tök csalódottan érnek haza anyához, akinek munka után a főzés, fürdetés, takarítás, leckekérdezés és altatás közt max egy papírhajót van ideje hajtogatni és belealszik az estimese felébe is..."

Képzeld én is "miss tündérke" vagyok, van saját gyerekem is, sőt munkahelyem is. Mégis mikor a férjem elhozza hozzánk az előző házasságából született gyerekét, akkor neki is ugyanúgy adok enni,mint a sajátomnak, vele is ugyanúgy leülök tanulni mint a sajátommal, ha veszek valamit a sajátomnak akkor neki is veszek. Soha egy szóval nem bántottam se őt se az anyukáját, mégis mindig van valami gond mikor hazamegy. Pl miért velem tanulta a németet, ki vagyok én hogy segíteni mertem neki? Kérdezi anyuka felháborodva. Hát kivel tanulta volna mikor az apja nem tud egy szót se németül.Szóval ha nincs kész a lecke,mert egyedül nem tudja a gyerek megcsinálni az is baj anyukának, ha rossz a lecke,mert a férjem segít neki benne az is baj, ha kész a lecke és még jó is az a legnagyobb baj,mert velem csinálta. Szóval miss tündérke akármit csinál,anyukának nem felel meg. Pedig elhiheted hogy én is anya vagyok, gyereket nevelek,dolgozom, vezetem a háztartást és én is pihenésre vágyom. De ahelyett hogy pihenhetnék nem tudok,mert mikor ott van nálunk a férjem gyereke úgy érzem neki is kijár a figyelem és a szeretet. És elég gáz hogy ha már anyuka száján nem jön ki egy köszönöm ezért akkor legalább a csúnya dolgokat is tudná magába tartani.

2013. máj. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Én örülök, ha a fiam az apjával van, mert figyelmet és szeretetet kap tőle is. Sőt, nagyon sajnálom, hogy roppant keveset vannak együtt, mert az apja nem nagyon hívja Már kamasz, nem kellene érte jönni, de messze lakik tőlünk, így hívás nélkül nem nagyon tud csak úgy beugrani, több órás az út. Van az apukának élettársa, a fiam szerint vele normális, kedves, engem más nem is érdekel vele kapcsolatban. Örülnék, ha szorosabb lenne a viszonyuk egymással, nekik hárman.

Viszont a mostani férjem exe nem engedi hozzánk a közös gyereket, mindent elkövetett, hogy a gyerek elidegenedjen tőlünk, minden rossznak elmondott minket a gyereknek az évek során. Pedig örülnék, ha a férjem tudná vele tartani a kapcsolatot, hiszen a gyereke, én is tudnám őt szeretni, de az anyja ezt kifejezetten ellenzi, ezt meg is mondta. Mondjuk ő nem akart válni anno, de összejöttünk akkor a férjemmel, aki akkor még az ő férje volt, talán emiatt az utálat. De nem miattam váltak el, mert addigra már romokban volt a házasságuk.

2013. jún. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez ment. Fiam /25/ jobban szerette a mostoha mamát és mostoha testvért. Vidéken élnek nagy házban, jó anyagi körülmények között. Sok mindent megengedett a gyereknek. Kiborult, hogy az apja ezt a családot is elhagyta. Nem is az apja után vágyik, hanem a mostoha és mostoha testvér után. Állandóan ellenem nevelték. Ezek olyan primitív emberek,mint a cigányok, azért utálom őket. Én annak idején nem tudtam az ő nívójukon élni, azért váltam el. Én panelban élek, egyszerű körülmények között. Mellettem két diplomát szerzett a gyerekem.
2013. jún. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Nálunk is van egy kis szálka az új párral kapcsolatban.És szerintem egy picike mindenhol van,még ott is ahol soha nem vallanák be,de nekem csak az előzőleg leírtak miatt van a szálka.A gyermekeim még kicsik és teszik nekik,hogy van egy engedékeny,barátkozós valaki körülöttük,DE viszont én amióta ő van csak azóta szeretem,ha elviszi az exem a gyerekeket,mert így tudom,hogy van ott valaki aki foglalkozik is velük,mert az exem ki sem néz a telefonjából(facebook) és nem játszik velük,nem hallgatja meg őket.Viszont hátulütője is van a dolognak,mert az exem csajozási szokásait elnézve,nagyon fog fájni a gyerekeknek,hogy megszeretnek valakit,aki pár hónap múlva eltűnik az életükből és nekem kell majd megpróbálni elmagyarázni megint,hogy miért lép ki az életükből egy olyan személy,akit szeretnek,anélkül,hogy az apát tüntessem fel rossz színben,mert azt sosem tenném.Persze van hogy nekem is kiszalad a számon egy két olyan szó apukára,amik talán jogosak,de arra mindig odafigyelek,hogy ne a gyerekek előtt mondjam és biztos náluk is előfordul ilyen rám.De ez is a legtöbb helyen előfordul.Én csak attól félek,hogy túlságosan megszeretik a gyerekeim az új barátnőt(akivel egyébként többet szoktam beszélgetni mint az exemmel) és utána megint jön egy nagy pofon mikor ők összevesznek!
2013. jún. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Ferjem exneje ki nem allhat.. Nekem van egy 5eves fiam, nekik 4eves a kozos gyerekuk.. Kisfiuk 6honapos koraig voltak egyutt(2ho utan terhes lett, nem is ismertek egymast) es persze h nem mukodott. Az en volt kapcsolatom 8evig tartott, bele szeretett masba az apuka.. Mi oktoberben lesz 3eve h egyutt vagyunk. Kisfiu anyukaja tavaly marciusba szult szinten rovid idon belul es egyedul maradt... Tavaly 2honapig volt nalunk a kisfiu, leszoktattam a pelusrol, megtanitottam poharbol inni stb... Sokat foglalkozok mind kettovel es nem teszek kulonbseget... Miota anyuka egyedul van azota ellenseges, ki nem allhat, gyereket probalja ellenunk nevelni.. Sztem zavarja h mi jol meg vagyunk es kozos babat szeretnenk. Tenyleg nem ertem az ex noket en tok normalisan alltam hozza, sooot a masik gyereket meg ot is elvittem debrecenbe orvoshoz bp-rol.. Termeszetesen onkoltsegen, mert albiba lakik es sosincs penze semmire...
2013. jún. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Én is pont így vagyok. Akármit teszek, anyuka mindig beleköt.
2013. jún. 14. 18:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!