Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elvált anyák! Miért utáljátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált anyák! Miért utáljátok annyira ha az ex-el van a gyerek a láthatáson?

Figyelt kérdés
És miért gondoljátok azt hogy ha nektek van új párotok az jó? De ha az ex-nek van új párja (nem olyan új aki miatt volt a válás!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) akkor az szerintetek mindig szem.t k.rva, gonosz és rosszul bánik a gyerekkel. Mindezt a véleményt úgy hozzátok, hogy nem is ismeritek. Ha pedig látjátok a gyereken hogy kedveli is akkor meg végképp mindennek elmondjátok, csak jó embernek nem. Miért van ez?

2013. máj. 30. 17:40
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
49%
egyátalán nem ez van...a volt férjem exe jól bánik a gyerekemmel,szereti,ezért én elfogadom őt...ellenben a lányommal jókat röhögünk rajta mert rám a hátam mögött azt mondja "a hülye anyád"....na ez nem szinpi...ja és eleinte ő volt féltékeny rám...nem én őrá....mondjuk elég csúnya szegény...:)na de mindegy mert a lányomat szereti ez tény
2013. máj. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Akkor nálad nem ez van, de sajnos nem ez az általános.
2013. máj. 30. 17:55
 3/29 anonim ***** válasza:
56%

én azert nem szeretem,mert uszítja ellenem a gyereket.meg fűzögeti h költözzön hozza,engem akar bemocskolni a gyerek elött.

féreg.

2013. máj. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Mi nem csinálunk ilyet, ő mégis mocskolódik.
2013. máj. 30. 17:57
 5/29 anonim ***** válasza:
81%

Egyáltalán nem bánom, ha a lányom az apjával van. Szeretnek együtt lenni, mindig kitalál valami programot. Emellett tanul is vele, vannak szabályok ott is. Sok elvált anyuka emiatt nem szereti, ha a gyerek az apjával van: 2-3 napig mindent szabad, hajnalig tv, chips, cola, hamburger. Ha dolgozat van hétfőn azt is leszarja az apa, az ő idejében ne tanuljon a gyerek.


Nem engedem a gyerekem idegen közelébe. Akkor sem, ha történetesen a férjem új barátnője. Ezért ha annyira komoly a kapcsolat, hogy már bemutatja őket egymásnak, nem nagy kérés hogy én is beszélgethessek vele. Természetesen ez fordítva is igaz: az exem megismerte a páromat, mielőtt hazavittem a fiamhoz.

2013. máj. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Bárcsak te lennél az ex! Nálunk pont azért ordít az ex,ha valamiért rászólunk a gyerekre, azt mondja az ő gyerekére csak ő szólhat más nem,még az apja sem. És én is beakartam mutatkozni nekem,de ő közölte hogy nem kíváncsi egy olyan nőre aki szóba áll egy olyan idiótával mint a volt férje.

2013. máj. 30. 18:05
 7/29 A kérdező kommentje:
Most lányod vagy fiad van?
2013. máj. 30. 18:06
 8/29 anonim ***** válasza:
94%
Mert önzők és mindenhol keresztbe akarnak tenni a volt párjuknak miközben nem látják, hogy a gyereknek okozzák a legnagyobb kárt.
2013. máj. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Igen, rosszul írtam :-)

A lányom van a volt férjemtől, ő jár láthatásra. A páromtól van egy fiam, biztos ezért írtam el a végén.

2013. máj. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
63%

1:"eleinte ő volt féltékeny rám...nem én őrá....mondjuk elég csúnya szegény.."


Aha, megis vele van az exed, es nem veled :)

2013. máj. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!