Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A szüleim válni készülnek!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egymaganyoscsaj kérdése:

A szüleim válni készülnek! Mit tehetek?

Figyelt kérdés
A szüleim válni készülnek, de nem akarok eggyikkel sem maradni de még is mind 2-vel...Külön külön nem tudnék velük élni...Hogy mondjam ezt meg nekik? Számít nekik ez eggyáltalán? :'(

2013. ápr. 25. 19:31
 1/9 anonim ***** válasza:
8%
Ha ők együtt nem boldogok, attól, hogy te az együtt létre kényszeríted őket nem lennének azok, csak még rosszabb lenne. Ennyire ne legyél önző
2013. ápr. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem azért írom mert önző vagyok...Hanem mert nem tudnék meglenni eggyikel se ugy...Mert nekik is az az első hogy én...
2013. ápr. 25. 19:37
 3/9 anonim ***** válasza:
Sajnos ha ők együtt már nem tudnak élni és nem bírják elviselni egymást, akkor nem tudsz sokat tenni. Ha megoldható, hogy mind a kettőnél legyen egy kis helyed (pl. szoba), akkor próbálj egyformán időt eltölteni.
2013. ápr. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
számít ... miután mi nem tudjuk miért akarnak válni számít ... ezt úgy mondom, hogy én már váltam
2013. ápr. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a gond, hogy az adott helyzetben én is így gondolkodnék, ahogy Te, de sajnos ha valaki válásra adja a fejét, akkor annak már nyomós oka lehet - nem olyan, amit helyre lehet hozni. Legtöbbször, az esetek 99 százalékában jobb és nyugodtabb egy válás, mint az esetleg évekig tartó további civakodás, veszekedés, hazugságtömeg és boldogtalanság.

Néha jobb új fejezetet nyitni, mint ragaszkodni a múlthoz.

Gyerekükként ez nehéz lehet neked, és bár ne válnának a szüleid, de sajnos kétlem, hogy a szavad érne bármit, hisz gyerek miatt nem igen válnak el egymástól a szülők; kettőjük között lehet a baj.

2013. ápr. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

Részvétem. =(

Tudom milyen szar érzés, az én szüleim akkor váltak amikor 12 éves voltam, és nagyon rossz volt, az ember utána örökre olyan megcsonkoltnak érzi magát tőle, h sose lehetsz többé egyszerre együtt a szüleiddel. Kb. ezzel véget is ér a gyerekkor. Akiknek együtt maradnak a szülei, nem is tudják milyen szerencsések!

2013. ápr. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

20:02

Olvass többet Gyakori->Családi kapcsolatok kérdéseket!

Hidd el, hogy egy válás jobb, mintha a részeg édesapád állandóan téged oszt, anyukád meg a pártját fogja...

2013. ápr. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én 14 éves korom ótá azért drukkolok, hogy elváljanak. Apám teljesen infantilis, anyukámnak konkrétan 5 gyereke van, ebből négyet szült.

Apám nem tud mást mint kocsmázni, haverokkal röhögni, viccet csinálni a családjából.

Édesanyám önbizalomhiányos, és 25 évig tűrte a nagyanyám basáskodását.

Néha jobb külön. Ők válnak el, nem te. Te megtarthatod mindkettőt.

2013. ápr. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

00:20

Nem volt részeges, csak veszekedtek állandóan. Mondjuk a természete mindkettőnek ilyen lobbanyékony, haragos, káromkodós. Én meg vagyok az ellentétük, ha egy tank betörne a szobámba, az se izgatna fel. :D

A válás után anyámmal voltunk tesómmal mindig a legtöbbet, az borzasztó időszak volt, tiszta idegbeteg volt, gyakran üvöltözött velünk. Ha olyanja volt, ezt-azt vágott hozzá az ablakhoz, az ajtókat, szekrényeket csapdosta... Az volt talán a legdurvább, amikor egyszer tesómmal a közeli uszodába mentünk, és a tesóm uszoda után nem várt meg engem és a barátnőmet, hanem elment meglátogatni egy barátját, de erről meg nekünk nem szólt és mi meg ott vártuk az uszoda kijáratánál. Aztán jött anyám h hol vagyunk már... Na úgy bepöccent, h mikor tesóm hazaért, fogta a gyereket ruhástól, berángatta a kádba, ráengedte a vizet és közben verte a zuhanyrózsával. Hát nem irigyeltem a gyereket. De jó h véget ért az az időszak, semmi pénzért nem lennék újra gyerek! Még most is tiszta ideges típus, egyfolytában mocskolódik, gyűlöl mindenkit, naponta vagy 10-szer elszajkózza, h "mindenről az az aljas kereszténység tehet". Apám egy fokkal jobb, de ő se a szép beszéd híve, egész nap azt a klubrádiós szennyet hallgatja, amibe szintén ilyen "hogy én mennyire fel vagyok háborodva" típusú emberek osszák a bölcsességet, ugyanakkor ő is olyan gyűlölködő típus, ha vezet, a gyalogostól a másik autósig, a nehezen guruló bevásárlókocsitól a tányérból kicseppenő levesig minden "hogy dögölne meg", meg a "jó k. anyját neki" stílusban kommunikál, másban nagyon nem is tud.

Nem kell mondanom, ki nem állhatom, ha vki káromkodik, én sose szoktam, még gondolatban sem! Szerencse h teljesen különbözök tőlük. :)

2013. ápr. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!