Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mégis mit kellett volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit kellett volna tennem? Csak a gyerekek miatt kellene egy kihűlt házasságban maradnom?

Figyelt kérdés
2 gyermekünk van. A házasságunk már régen nem működött tökéletesen, de próbáltam javítgatni amit tudtam, a férjem szerint minden rendben volt. Januárban a férjem egy beszélgetés alkalmával végül kibökte, hogy már nem szerelmes belém, szeret, de csak mint a barátait és mást nem is akar tőlem. Erre én azt mondtam, hogy váljunk el, de ő erről hallani sem akar. Most az egész családban én vagyok a rossz, mert beadtam a válási papírokat. Mindenki azzal jön, hogy igazán élhetnénk továbbra is így, minek elválni, stb. Tényleg ennyire elítélendő amiért nem akarok egy ál házasságban élni?
2013. ápr. 9. 15:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan gondolja azt valaki, hogy évek múlva is ugyanaz az érzés, a szerelem fog megmaradni?! Főleg, ha jönnek a gyerekek is?! Minden átalakul, akkor már mások lesznek a célok, nem a hedonista, csak-egymásra-egymásért utazások, bulik, vacsorák és mindenféle kétszemélyes események. És ha ez bekövetkezik, akkor nem megijedni kell, meg azonnal új kapcsolatot keresni (mert "életem csak egy van"), hanem talán megpróbálni alkalmazkodni az új helyzetekhez. Nehéz, mert mindenből az önállósodás, a magamrautaltság, a "majd-én-egyedül-is-képes-vagyok-mindenre" üzenet folyik. Ez nagyon szomorú...
2013. ápr. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!