Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért van az, hogy az elvált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az elvált anyukák minden foglalkozásra járatják a gyereküket?

Figyelt kérdés
Ezt az egészben maradt családok sem engedhetik meg maguknak. 20-30-40 ezreket költeni havonta a gyerek különóráira luxus. Érdekes módon az elvált anyukák ezt csinálják. Az apát szeretnék pótolni vagy mi? Amíg nem válnak el, addig talán egy külön foglalkozást ha bevállalnak, de mihelyst kimondják a válást, hirtelen a gyereknek mindennel kell foglalkoznia.
2013. ápr. 8. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem azért, mert az anyukák teljesen hozzá lennének kötve í gyerekhez és nem tudnának élni. Ja meg kapnak valami segélyt is. Szerintem ezzel nincs semmi baj és tök érthető.
2013. ápr. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
hát, nem tudom, ezt honnan veszed én ezt nem vetted észre. én még havi egy moziba se nagyon járhattam a szüleim válása után, nem hogy különórákra :-)
2013. ápr. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
vettem*
2013. ápr. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%

Ha ilyenekre járatják a gyereket, akkor biztosan nem kapnak semmilyen segélyt.

Azért járatják, hogy az apától minél több pénzt tudjanak kicsikarni, és bebizonyítsák, hogy ők milyen szuper anyák.

2013. ápr. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A lányom ugyanazokra a foglalkozásokra jár, mint válásunk előtt. Franciát tanul és táncol, ez heti 4 alkalom neki.

Ha az exem nem adna gyt-t, az egyiket akkor is kigazdálkodnám neki.

2013. ápr. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem járatom a kicsit semmilyen különfoglalkozásra, bőven elég neki a játszótér, meg a szabadban való csavargás. A nagy pedig heti háromszor jár sportolni, de ez nagyjából iskolás korától így van. (válni pedig három éve váltam el)
2013. ápr. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért is járathatják ilyenekre, mert egy egyedül álló anyukának többet kell dolgoznia. És hogy ő letudja tölteni a munkája idejét, addig a gyerek is legyen valahol még akkor is ha ez a foglalkozás többe kerül, mint amiért ezidő alatt dolgozik hogy megtartsa a munkáját. Mivel egy egyedülálló anyának nem olyan egyszerű más munkát találni.
2013. ápr. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem is inkább azért van ez, mert az anyukának nem lenne energiája munka után vagy épp ahelyett a gyerekkel foglalkozni, így inkább valami értelmes dologgal köti le. sztem ez egyáltalán nem baj, én is jártam úszni, kosarazni, kézműves szakkörre, hittanra, angolra, németre. egyik sem vált káromra. sajnos apám nem sokat tett hozzá anyagiakban, sőt inkább semmit, de anyumnak fontos volt, h művelt és sportos legyek :) na, azért engem sem hatökrös szekérrel kellett odavontatni :)
2013. ápr. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!