Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Váláskor legtöbbszőr miért az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Váláskor legtöbbszőr miért az anya kapja a gyereket?

Figyelt kérdés
Sok esetben az apánál jobb helye lenne a gyereknek, de akkor is az anyja kapja, mert hát ő az anya... És akkor meg mi van? Ugyanannyira az apáé is az a gyerek, mint az anyáé. Miért nem az kapja, aki jobban megérdemelné, akit a gyerek jobban szeret, akinél jobb helye lenne?
2009. szept. 14. 15:16
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Mi van olyankor amikor az apuka van otthon gyesen,mos főz takarit,rendberakja a gyereket,vasal,mert még az életben nem láttam anyuka kezében a vasalót.Képes lenne gyürötten ráadni a ruhát.Dolgozni meg azért ment el,merrt sok volt neki a gyerek,csak 2 órára szeretne anyuka lenni.Ott felszedjen új palit,akiv el 3 nap után összeköltözött,a gyereket otthagyta apukánál." hónap után terhes az új palitól,de mostmár kellene a gyerek is,4 hónapig nem volt rá kiváncsi,hogy mi is van vele.Nem kommunikál a gyámhatósággal,,előtte sem sokat törödött vele.Ilyen esetben az itt előttem szólók kinek itélnák ezt a fiú gyereket.Még nincs abban a korban,hogy megmondja a véleményét! Várom a véleményt!
2009. szept. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

15:21 vagyok

Csak annyit,hogy se gyerektartást se semmit nem fizet és nem is kell,hogy fizessen nekem,nem vagyok rászorulva...terhességem alatt össze jöttem a jelenlegi párommal ő vette a nevére a kislányt és ő az apja ha biológiailag nem is de ő viseli gondját..

Ráadásul az igazi apja nem kis dolgokat hazudott nekem!!!Nem ilyenkor kell előkerülni amikor már lassan 1éves a lánya.Eszébe nem jutott hogy a 9hónap alatt esetleg szükségem lett volna rá??vagy az hogy,mi szenvedést okozott azzal,hogy lelépett?

Egy hazug emberre hogyan bizzak rá egy picibabát?A másik,meg az ,hogy nem magyar állampolgár nem fogom hagyni hogy elvigye sehova mert aztán leshetek,hogy mikor látom a babámat hülye azért nem vagyok!!!

Apja van neki aki vele van mellette van és szereti is,ő már akkor elhagyta amikor még meg sem született,nekem ilyenkor már ne sírjon..ennyi

2009. szept. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdezőnek teljesen igaza van.

Ez tényleg csak társadalmi berögződés.


A gyereket 99%-ban az anya kapja. Az az 1% csak kirívó esetekben van pl. amikor az anya hajléktalan v alkoholista

2010. dec. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!