Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Az apuka többet keres, mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az apuka többet keres, mint amire be van jelentve, mi tévő legyek?!

Figyelt kérdés
Papíron magyar cégnél dolgozik minimál béren,a fizetése ennek több mint az ötszöröse,de a tartásdíjat a minimál bér után kapom!Hogyan tovább?

#tartás díj #gyerktartás
2013. márc. 4. 14:20
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
Na akkor én az apehnál nem akarok kikötni!!!Eszem ágába se volt,h odamenjek!De pénzéhes se vagyok!Ez a munkahelye,válá után lett,előtt itthon volt alkalamazott!De az,hogy ő minden hónapba közel 600 ezrtet,jól olvassátok hatszáz-eze forintot keres,a gyerekeire meg nem költ semmit,csak a kötelező ünnepeket,plusz a 30ezer ft tartásdíjat,közbe elég nagyvilági életet él,új kocsit vesz,bulizgat,elég dühitő!Én nem tudtam elhelyezkedni dolgozni,persze,ebből abból csinálgatok pénzt,nem szenvednek a gyerekek se ételbe,se ruhába hiányt,mindent megadok nekik amit tudok,és a családom is segít!Csak a gúny,a gőg,amikor kértem,h legalább egy kevéssel adjon többet,ne is a fizuja 40%-át,é pofán röhögött...eldurrant az agyam!és emellé jön nekik a prémium,ami ismét majdnem 3 jegyű,plusz a magyar min.bér!!Akkor pénzéhes dög vok,mint írta vki?!Meg az emelt családi...hatalmas összeg...amiért ez emelt családiért utána jártam,többe volt,mint amivel többet kapok pl 1 éven át....
2013. márc. 5. 06:03
 22/38 anonim ***** válasza:
69%
Amíg együtt voltatok,addig nem volt gond,nem jelentetted fel,most is hallgass.Rossz pasit választottál.
2013. márc. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
27%
Kedves utolsó...Szerintem pedig te halgass,és nevelj majd te is gyermeket egyedül.
2013. márc. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
76%

Én nem szeretnék gyereket nevelni,de elég gerinctelen lenne a kérdező,ha csak most nyitna az APEH vagy bármi egyéb felé:)

Ameddig neki is jó,akkor kussol,ha valami nem okés neki,akkor meg támad.Az ő baja,hogy ilyen pasinak szült,a pasija baja,hogy nem érdekli a gyerek.

Plusz nem ismerjük milyen a viszonyuk,lehet pont a nő miatt ment el a pasi stb.

2013. márc. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:

Jó,az tény a hátteret nem ismerjük,mi volt a váló ok,stb...

Az akkor is durva,hogy valaki 500000 Keres,de nem képes a családját segíteni. :(

Akármi is történt,a gyerekei akkor is. :(

Szánalomra méltó.Majd az élet visszafizeti.

2013. márc. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

Ez azert erdekes mert ha kozos felugyeletet valasztottal volna egy hetet nalad a gyerekek egy hetet nala akkor nem kene senkinek fizetnni hanem mindeket szulo ellatna a feladatat ami noirmalis dolog. De erre a magyar nok nem eleg erettek okosak ?

Kulfoldon ez mar nagyon regen szokas. Igy az anya is tud dolgozni es az apa is.

Nem huhogni kell kommunikalni beszelgetni. De nehany elvalt no keresztes haborut indit az exje ellen csoda hohgy a hapsi hanyi tud tole?

El kell tenni a serelmeket es a gyerekeket kell nezned.

Nem hiszem el az apa megtagadna ha megegyezni akartnal vele kozos felugyeleten.Viselkedj felnott inteligens no modjara es tedd fere a serelmeidet nbeszelgess vele.

2013. márc. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

es soha ne felejsd egyszer annyira szeretted felesege lettel ez volt minden vagyad es gyereket szultel vele kozossen akartad gyermekeid apja legyen .

EZT soha ne feledd.ez orok ez marad ha akarod ha nem o a geyrekeid apja

2013. márc. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
33%
Ès az a gyereknek jó ha egyik héten itt, a másik héten ott???Föleg ha több 100km kell utazni???
2013. márc. 6. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:

ÓÓÓ hát,akkor leírom mégegyszer,nem fogok az apeh-hez menni,nem is akartam!A másik,akkor nem itt dolgozott!!Ezen mit nem lehet érteni!!!Úgy imádom,akik okoskaodnak,és nem h gyerekük nincs még nem is váltak!

A váló ok...terhes voltam,megindul a szülés,1 hetet kórházba voltam(azzal a gyerkőccel aki most 3 éves,szóval már több mint 3 éve külön vagyunk) és ő ez idő alatt szépen lelépett...az üres házba mentem haza a kórház után...a nagy gyerek nagymamánál!!!

Tessék köpködni,de ő most ment erre a munkahelyre!!!

Pfff....

2013. márc. 6. 07:13
 30/38 anonim ***** válasza:

En javasoltam elsokent az Apeht, ami utan irtam is, hogy" necces"

Nem volt idom kifejteni..

Necces

Egyreszt erkolcsileg, ugye akkor meg nem tudtuk, bogy elotte is megvolt-e mar ez a munkahelye, tehat amig vele eltel, addig nem zavart, hogy mas a bejelentettje, mint az igazi penze, persze mar tudjuk, hogy nem igy volt. Deha igy lett volna is, akkor megadta volna a gyerekeknek a penzbol ugye az ellatast. Tehat en nem ertem, hogy ez miert faj az egyik valaszadonak, hiszen nem magana keri a kerdezo, nem o akar belole szorakozni, hanme a gyerekek ellatasarol van szo, most sem az zavarja, hogy nem abbol adozik, hanemaz hogy rohog amatkaba, es kiakar babralni a volt feleseggel, fuggetlenul attol, hogy ebbeol a gyerekek jonnek ki rosszul...

Masreszt pedig.

A NAV tenyeg nem nagOn szokott maganszemelyekke foglalkozni, kiveve ha tenyleg nagyon nagy osszegekrol van szo. A masik, hogy ha nincs ingosaga, esingatlanja kirivo, akkor senki a budos eletben nem fogja tudni bizonyitani, hogy mennyitkeres, mert azt sem tudjak bizonyitani, sot latni sem, hogy mekkora labon el...


Tehat reszemrol egy ez kosza felvetes volt, mert tenyleg nem tudsz semmit tenni, maximum ennyit, mivel a lelkere nem tudsz beszelni, mert kirohog azt irtad. Remelem valaki tud valami hasznalhato tanacsot adni, mert ez nagyon nem fair.

A kozos felugyelet is megoldas, vagy nem penz kersz, mert talan tenyleg van benne annyi joerzes, hogy a gyerekeket nem akarja lehuzni, csak penzt nem akar neked adni, tehat nem penzt, hanem a gyerekeknek targyat. Pl tavaszikabat, 1 farmer, cipo, eppen ami kell. Igy tulajdonkeppen penzzel segit ki teged, mert nem neked kell megvenned, de tenyleg a gyeknek adja.

Ha erre sem hajlando, akkor tenyleg nagyon taplo, es gerinctelen, mert egy gyereket nem csak megcsinalni kell ( mar bocsanat a kifejezesert)

2013. márc. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!