Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Az apuka többet keres, mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az apuka többet keres, mint amire be van jelentve, mi tévő legyek?!

Figyelt kérdés
Papíron magyar cégnél dolgozik minimál béren,a fizetése ennek több mint az ötszöröse,de a tartásdíjat a minimál bér után kapom!Hogyan tovább?

#tartás díj #gyerktartás
2013. márc. 4. 14:20
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:
Nem telhetetlen vagyok,vagy ilyesmi,csak picit dühítő,hogy a saját gyerekeitől sajnálja,amikor köztudott a keresete!
2013. márc. 4. 14:27
 2/38 anonim ***** válasza:
46%
Hát ha nem akar fizetni a gyerek után normálisan, gondolom már így sem jó a kapcsolat. Szerintem először próbálkozz be nála, mond, hogy egyezzetek meg egy összegben (papírozzátok le) mert minimálbér után járó gyt-ből nem lehet eltartani a gyereket, különben bírósághoz fordulsz. Ha nem ijed be akkor tedd meg, nem tudom mi kell hozzá hogy bizonyítsd, egy ügyvéddel beszélj, vagy a bíróságra menj be ha van amikor van rá alkalom. De szerintem ha kellően ráijesztesz akkor beadja a derekát.
2013. márc. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
46%
beszélj vele, hogy adjon többet ... ha ebből ügyet csinálsz, akkor kirúgják, és még annyit sem keres mint a minimálbér
2013. márc. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Próbáltam vele beszélni,szemközt röhögött,hogy papíron ennyi van,ha nem tetszik,menjek bíróságra,de ott se kapok többet!
2013. márc. 4. 14:32
 5/38 anonim ***** válasza:
90%
Akkor menj a bíróságra. Max még megpróbálhatod még egyszer megmondani neki, hogy kész vannak a papírok, te nem akarod tönkretenni, a főnöke is biztos hálás lesz neki.
2013. márc. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
Ezt nagyon sokan megjátszák! :( Sokat nem tudsz tenni ellene...
2013. márc. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
72%

A bíróság nem az ő bemondása, hanem a munkahelye által kiadott írásos nyilatkozaton szereplő összeg után állapítja meg a gyerektartás összegét.

A munkahely pedig csak annyit fog leigazolni, amennyit korábban a NAV felé is lejelentettek, és amekkora összeg után a tb-t megfizetik utána.


Soha az életben nem fognak sem a munkahely, sem a férjed ennél magasabb összeget elismerni. Ha szép szóra a férjed nem ad többet, és kivered a balhét, valóban megeshet, hogy a munkáltató keres a férjed helyett másik alkalmazottat, akkor pedig még annyit sem fogsz kapni, mint eddig.

Csak az a lehetőséged marad, ha nem is havonkénti rendszerességgel, de azért évenkénti u.n. nagybevásárlással segíthetne egy kicsit többet. Pl. jön a tavasz, új cipők, új ruhák (=a régieket kinőtte) ha majd jön az iskola, akkor oda bevásárolni stb. stb.

2013. márc. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
87%
Max ha bejelentest teszel az Apeh-nál... Bar ez eleg necces...
2013. márc. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
26%

Az miért lenne jó ha bejelented, őt kirúgják és 0 forintot tud majd fizetni?


Másrészt miért akarod kizsigerelni mégjobban? Pénzéhes.

2013. márc. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
88%

9es

Nem kell feljelenteni, el kell vele hitetni, hogy megteszi.

Miért adjon többet? Mert a minimálbér 90valahány ezer, ad 10en valamennyit, 20on alul a gyerekének. Közben keres 500 körül.

Szerintem is pofa kell a történethez. Csak éppen a pasinál van a defekt, nem a nőnél.

(nem vagyok elvált, a férjem jól keres papíron is :))

2013. márc. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!