Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Tudtok olyat, hogy válás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok olyat, hogy válás után gyerekek apukánál maradnak és anyuka fizet tartásdíjat?

Figyelt kérdés
Elképesztő, hogy mennyi túlzott igényű, gyerekeitől megfosztott férjüket nyúzó nőröl olvasni...
2013. febr. 27. 19:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Barátnőmék jó ideig az apjukkal éltek, de túl belemerült a piába, így menekültek az anyjukhoz.
2013. febr. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Beigazolódik a sejtésem...
2013. febr. 28. 12:58
 13/21 anonim ***** válasza:
A férjemet is apósomék nevelték. Anyós ezer forintot fizetett gyerekenként (a megítélt 10E helyett), kéthavonta rájuk nézett.
2013. febr. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Mit sejtettél kérdező?
2013. márc. 1. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Mit sejtettem? Olvasd végig a kommenteket, gyönyörű kivonat, provokálni fölösleges, a válaszok magukért beszélnek.
2013. márc. 1. 09:14
 16/21 anonim válasza:
es foleg kulfoldon (anglia) tudnak mindent elerni.....a no szava itt szent sajnos. Es ezt ki is hasznaljak!!! en is no vagyok, de amit a parom volt felesege muvel az mar sok. Meg a mostani eletunkbe is probal beleszolni, fizetjuk a gyerektartast minden honapban (25%a a fizetesenek mert 3 gyerek van), es meg ezen felul elhozzuk oket, itt alszanak, veluk vagyunk, de a volt felesegnek valami baja mindig van. Szornyu tenyleg amit muvel...
2013. márc. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Azért többségében még mindig az anyáknál maradnak a gyerekek Kérdező. 10 válaszból túl sok következtetést ne vonj le, nagyon sok apuka sem fizet gyerektartást. Mielőtt megvádolnál, hogy én is túlzott igényű volt férj nyúzó vagyok, nem, ügyvéd vagyok és látom az arányokat.
2013. márc. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Én már jó pár egyedül nevelem a gyerkőcöm úgy, hogy " anyuka " felé sem néz. Tartásdíjat sem fizet természetesen, de én emiatt nem is okolom, hisz munkahelye sohasem volt és ahogy megismertem nem is lesz neki soha.
2013. márc. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Előző: és hogy ítélték őket neked?
2013. márc. 3. 21:23
 20/21 anonim ***** válasza:

Én apaként már harmadik éve nevelem 2 gyermekem. Az anya az egyikkel egyáltalán nem tartja a kapcsolatot, és tartásdíjat sem hajlandó fizetni egy fillért sem lassan 1 éve. Természetesen bíróság fogja a kérdést megoldani. A másik már felnőtt, őt sem támogatja semmivel, de a gyerek jobban kijön a másik szülőjével. Van egy harmadik kiskorú gyermek. Ő az anyuka pénzes bányája! Kiemelt családi pótlék, tartásdíj, nem kevés... Dolgozni pedig nem hajlandó már 7 éve!!!


Ma már egyre jobban megnézi a gyámügy, bíróság, kinél van jobb helye a gyermeknek! És nem csak az anyagiak dominálnak!!!

2013. márc. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!