Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ez családon belüli erőszak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez családon belüli erőszak? (lent)

Figyelt kérdés
Az egész úgy kezdődött hogy tavaly karáncsonykor jött rá anyám hogy apám megcsalja... ráadásul évek óta. anya most 42 éves, teljesen összeomlott, bár mamám és a testvérei segítenek neki... azt látják hogy jobban van, mosolyog... de ők azt nemtudják mit csinál velem itthon. rajtam vezeti le a feszültségét és tegnap is összevert... tiszta lila folt vagyok. sőt még folytogatott is és véresre karmolt:S nagyon bánt ez az egész... lehet hogy az alkohol is közre játszik hogy így viselkedik mert rendszeresen szokott inni:S apának már meséltem erről de nemtud mit tenni vele, maximum ha elvisz tőle... de félek egyedül hagyni, mert akkor magában tenne kárt:S szerintetek mitcsináljak? 15/L
2009. szept. 9. 21:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Az apjához ne küldjétek, mert szélhámos, megbízhatatlan.

Az anyánál ne maradjon, persze, mert az anya összeomlott, és ez most nem a természetes állapota, hanem beteg.


De az anyát se hagyják magára, mert egy beteg embert nem szabad magára hagyni, aki amúgy nem ilyen lenne. És lehet, hogy a kérdező már szólt is olyan rokonnak, aki tud cselekedni.

2009. szept. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szánalmas hogy apukád azt mondja nem tehet semmit, amikor igen is tehetne. Segíthetne abban, hogy mit mondj a rokonoknak, ki tudna segíteni, hova menj addig stb. Abból hogy ezt mondja, látszik, hogy nem tart sokra, egy igazi apa, azt mondaná "költözz hozzám egy időre kicsim"... Kérd meg a nagyszüleidet vagy közelebbi rokonaidat, hagy költözz hozzájuk pár hétre, illetve ülj le anyukáddal egy józanabb pillanatában beszélgetni, és mond el neki, hogy te szeretnéd támogatni mindenben, és nagyon bánt téged az, hogy így viselkedik veled, ugyanakkor a vérszerinti lánya vagy, és szeretetre vágysz, nem lila foltokra, karmolás nyomokra. Ha a beszélgetés nem használ, akkor költözz, és próbáljatok kitalálni valamit a nagyszülőkkel közösen.
2009. szept. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Aki idáig válaszolt senkinek nem ittak a szülei????????

Ha iszik menjen elvonóra! Nem kifogás az alkohol hogy a saját gyerekét verje és fojtogassa.

Szólj a rokonaidnak hogy csináljanak valamit de hamar mert ez így nem élet és még végül nagyobb baj is lehet. Ha nem csinálnak semmit keresd ki az neten a NANE oldalt és ott van egy ingyenes szám ott érdeklődj. De akár a rokonok előtt is megteheted mert névtelen de ők biztos jót fognak mondani.

2009. szept. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Szia,

a legegyszerubb, ha elmesz a legkozelebbi csaladsegito kozpontba. En is megjartam mar, a mi csaladunkban is voltak gondok. Ott a letezo osszes problemaval foglalkoznak es akkor is segitenek, ha valamire nem terjed ki a hataskoruk. Ilyenkor felveszik a kapcsolatot az illetekes szervekkel.

Mindenkepp onnan indulj ki, ez a szakteruletuk.

2010. márc. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Hát ehhez szerintem orvosi segítség szükséges az biztosan segít, és egy elvonó sem ártana ahogy leírtad
2010. ápr. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!