Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válnak, de miattunk nem teszik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válnak, de miattunk nem teszik?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok van egy bátyám. A szüleim pár éve nem alszanak együtt, mondván h apa hangosan horkol. Félek h már nem szeretik egymást, ugyanis amikor elkezdtek külön aludni, megkérdeztem anyut h mi van, és finoman sejtette, h miattunk nem válnak. Aztán javult a kapcsolatuk, megnyugodtam egy ideig. De azóta szoktam látni apukámat smsezni , mindezt úgy teszi h a térde mellett, h ha jön valaki csak letehesse feltűnés nélkül a kezét. Ma pedig amikor lementem a nappaliba apukám kint telefonált a teraszon olyan hangon ahogy haverokkal nem beszél, tehát halkan kedvesen... Kihallgattam, elég messze volt de ennyit elkaptam : "..ha bejövünk egymásnak akkor..." "vasárnap neked 10-kor megfelelne? Aztán még hallgatóztam de már nem halottam semmit ekkor úgy döntöttem h kimegyek és megkérdem hol van anyu mintha őt keresném, erre olyan hangon ahogy a haverjaival szokott beszélni gyorsan elköszönt a beszélgető társától...

Két olyan emberről van szó akit nagyon tisztelek, és ha valaki azt mondta h élet végéig tartó szerelem nem létezik, egyértelműen őket hoztam fel ellenpéldának. Egyszerűen ha rájuk gondolok egyikükről se tudnám feltételezni se, hogy van valakijük egymáson kívül. És ha csak miattunk nem vállnak, és ezt megtudom, akkor inkább éljenek külön...


Mi történt?

Mit tegyek?


2009. szept. 4. 19:13
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
és köszönöm a válaszokat
2009. szept. 8. 17:10
 12/12 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ne leskelődj (vagy ahogy te mondod: "figyelek") apukád után, és ne ítélkezz! Nem tudhatod, mi van a dolgok mögött... Azt nem mondom, hogy nem tartozik rád, csak azt mondom, hogy várd ki, amíg ők akarnak beszélni a problémájukról. Ha nagyon rossz a házasság, a feszültségek sokkal nagyobb kárt okozhatnak mindenkinek, mintha intelligens módon elválnának. Ez esetben nem jó megoldás "csak" a gyerekek miatt tovább húzni. Egyébként már nem is vagytok kicsik...
2009. szept. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!