Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A második házasságoknak is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A második házasságoknak is annyira nagy hányada bomlik fel, mint a fiatalon kötött elsőknek?

Figyelt kérdés
2012. nov. 22. 21:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
65%
8-as te bizonyára még nem váltál..... Mert akkor tudnád, hogy nem kéne megbélyegezni egy embert azért mert elvált, ugyanis nem látsz bele, hogy mi volt a gond. Megbélyegzel egy olyan embert is, aki mondjuk azért vált el, mert a párja (most mindegy, hogy nő vagy férfi) megütötte, megalázta? Ugyan, ez butaság a javából!
2012. nov. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
78%
"Elsőre divat válni manapság." - Na látod, ezt is butaság ám kijelenteni! Az emberek általában nem divatból válnak. Nem mondom, biztosan van olyan, aki nem tesz meg mindent a házassága megmentéséért, de amíg az ember szereti a másikat, addig igenis mindent megtesz azért, hogy rendbe jöjjön. Azt kell meglátni, mikor van az a pont, amikor már felesleges. De ez nem divathóbort.
2012. nov. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
87%

"kétszer kifog egy férfi valami hülye nöt, aki otthagyja" - Te bizonyára férfi vagy.

Fordíthatjuk is. "Kétszer kifog egy nő valami hülye férfit". Merthogy egyébként ez is megállja a helyét....

2012. nov. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
64%

Kétszer hülyét választ.

Bocs, de ez két emberen áll.

Nem érdekel mennyire pontoztok le, nem fogok a lelki békétek kedvéért hazudozni. Ez égő, ha tetszik, ha nem. És ilyen ember a többségnek, akkor sem kellene.

És igenis divat a válás, ezek miatt az emberek miatt nincs már lassan semmi értéke a házasságnak.

Vannak hülye nők és hülye férfiak, de az is hülye, aki őket választja.


Persze itt általában mindenki elvált, nem csodálom, hogy fáj, amit mondok, de attól még ezt gondolom és nem vagyok egyedül a véleményemmel. Senki nem örül elvált embernek. Aki elvált és gyereke van, annak meg aztán főleg nem. Kell a francnak.

2012. nov. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
43%
Ettől függetlenül én sajnálom, hogy nálatok így alakult, elhihetitek, hogy boldoggá tenne, ha normális házasságokat látnék magam körül, minden könnyebb lenne, és akármennyire is nem úgy tűnik, de én tisztelem a véleményeteket, de attól még elvárom, hogy az enyémet is tiszteljék.
2012. nov. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én pl. másodjára "nem választottam rosszul" és nem is érzem magam hülyének, amiért elsőre rosszul választottam, ha úgy tetszik. De tekintve, hogy nem vagyok gondolatolvasó, így nem tudhattam, hogy az első férjem hiába bizonygatja, hogy neki nem is egy hanem három gyerek kell, ezért nem láttam bele, hogy nem az igazat mondja, mivel később már egy gyereket sem akart. Valamint egyéb problémák is voltak, amiket nem láttam előre (persze ő is mondhatja). Itt egyszerűen arról volt szó, hogy nem voltunk egymáshoz valók. A volt férjem magának való, nem igazán családcentrikus ember. Már 43 éves és nincs másik felesége csak barátnője, anyukájával él együtt, nincs gyereke. Azt hiszem már ilyen marad. De ez házasság előtt nem látszott, az biztos....
2012. nov. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Alex Fly ***** válasza:

Indulatok nélkül, csak a tények.

A kérdésre adandó választ 2 dolog befolyásolja:


1. - adott esetben aki már egyszer elvált, az sokszor a válást megoldásnak tekinti a problémákra, így könnyebben folyamodik ismét ehhez az eszközhöz.

Szóval a válasz: IGEN.


2. - aki már egyszer felbontott egy házasságot, az a következő esetben már jobban odafigyel és tanul a tapasztalataiból, hogy elkerülje azokat a hibákat, amelyek az első házassága felbontásához vezettek.

Szóval a válasz: NEM.


Összefoglalva: embere válogatja...

2012. nov. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Második házasságnál már nem a szerelem a legdöntőbb, ezért

már mindenki többet eltűr a másiktól mert tudja, hogy egyedül a legtöbb esetben sokkal rosszabb.

2012. nov. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!