Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A második házasságoknak is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A második házasságoknak is annyira nagy hányada bomlik fel, mint a fiatalon kötött elsőknek?

Figyelt kérdés
2012. nov. 22. 21:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%
21 évesen mentem először férjhez. 26 évesen özvegy lettem. 30 évesen kötöttem a második házasságom, amelyik 30 évig tartott.
2012. nov. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%
20 évesen kötöttem elöször házasságot, 10 év után elváltunk. 31 évesen újra házasodtam, ennek 25 éve, még mindig elölröl kezdenénk.
2012. nov. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
70%

20 évesen mentem férjhez először. 6 év után elváltunk. 28 évesen mentem férjhez másodszor. Idén ünnepeljük a 12-dik házassági évfordulónkat.. Még mindig boldog házasok vagyunk..

40/N

2012. nov. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
78%

Apum 20 évesen házasodott először, 26 volt mikor elvált. 31 mikor elvette az édesanyámat, és mai napig (23 éve) együtt vannak. De a gimis osztályából, akikkel jóban van mai napig, eskü a társaságukból 6-ból mind a 6 a második feleségével él együtt. Mindnek volt válása.


Ami nekem kicsit sok, hogy az egyik volt osztálytársam 21 évesen házasodott, most 23 és válik....

2012. nov. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%
A statisztika szerint minél magasabb sorszámú egy házasság, annál nagyobb eséllyel bomlik fel, mert megszokták, hogy a válás a megoldás a problémákra. Ez nem vonatkozik az özvegyekre.
2012. nov. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%
Van aki nem tanul az előző házasságából, és ha ugyan abba a gödörbe lép, újra elválik. Van egy ismerősöm, aki már a 4-dik házasságát tapossa. Szó szerin tapossa. nem tud ellenállni egyetlen kísértésnek sem, állandóan megcsalja az éppen aktuális feleségét, lebukik, és már megint a bíróságon találja magát. Hülye ember és még sír rí, hogy neki semmi nem sikerül.
2012. nov. 23. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én 20 évesen házasodtam, 11 év után elváltam. A második férjemmel 5,5 éve vagyunk házasok, ugyan soha ne mondd, hogy soha, de nem tervezünk elválni, együtt szeretnénk megöregedni. Én a saját tapasztalatomból annyit tudok mondani, hogy az első házasságomban általam elkövetett hibákból próbáltam tanulni és másképp hozzáállni a második házasságomban. Ilyenek voltak a sértődéseim és a féltékenységem. De az is igaz, hogy az ellenoldal (mármint a férjek) is teljesen más hozzáállással bírnak. Az első férjem stílusa olyan volt, amin egy kicsit érzékenyebb ember hamarabb megsértődik, míg a mostani férjem egyáltalán nem ilyen, nagyon figyel, ő is nagyon érzékeny típus. Tehát elvileg a második házasságokban igen, talán tanulnak az elsőben elkövetett hibákból a felek.
2012. nov. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
10%

Szerintem másodjára is elválni már ciki. Most tudom nem ide illő ez a szó, de nehogymár ennyire elcsessze valaki.

Alapból elvált emberrel sem sokan kötnek szívesen az emberek első házasságot, szóval, aki még nem volt házas, az nem kezdene elvált emberrel, ha teheti hajadont, vagy nőtlent keres, de kétszer elvált meg isten őrizz. Miféle felelősség van az ilyenekben??

Az élet egyik legfontosabb döntése. Ha ezt is elcseszi, ráadásul kétszer, akkor mit lehet várni tőle?


Egyébként általában a második házasságok tartósak, elsőre divat válni manapság.

2012. nov. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
36%

"Az élet egyik legfontosabb döntése. Ha ezt is elcseszi, ráadásul kétszer, akkor mit lehet várni tőle? "


Azt azért figyelembe kellene venned, hogy nemcsak az válik, aki akar, hanem a másik fél is. Ha kétszer kifog egy férfi valami hülye nöt, aki otthagyja, akkor egyáltalán nem biztos, hogy ö a hibás. De olyan is lehetséges, hogy Ö EGYSZER vált el valakitöl, a másk esetben TÖLE váltak el.

2012. nov. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
46%
es az nem ciki ha valaki a sokadik elettarsat tapossa? meg rosszabbmert annyira sem tartja hogy elvegye.Ismerek olyan not aki mar a 6 pasival cuccol ossze.O allitja soha nem menne ferjhez ja ...
2012. nov. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!