Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miert teszi eszt a ferjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert teszi eszt a ferjem?

Figyelt kérdés

7 honapos terhes vagyok, tervezett baba mar nagyon vartuk, keszultunk ra. Eddig minden olyan szep volt, ot eve vagyok a ferjemmel. En 29 eves vagyok o 34 eves.

A ferjem elhagyott, azt mondta, hogy nem szerelmes belem, azt hitte hogy igen, de most rajott hogy nem szerelem az amit erez irantam. Ma megtudtam hogy van valakije, az unokahuga baratnoje. Nem ertem mi tortenik, ketsegbe vagyok esve, miert csinalja ezt?

Ha valakivel tortent hassonlo hogy veszelte at?

Elnezest ha kicsit ossze vissza irtam.


2012. okt. 23. 14:17
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Koszonom, kicsit jobban vagyok. Mikor mar kezdtem meg nyugodni hivott is, de nem vettem fel! Haza jott, beszeltunk. Szombaton erkezik anyukam, es szules utan megyek haza, ami nem tetszik neki, mert 16 orat kell repulnie ha latni akarja majd a lanyat. De itt nincs senkim es semmim, csak miatta maradtam itt!
2012. okt. 25. 21:00
 22/28 anonim ***** válasza:

Arra figyelj, hogy csak az ő engedélyével viheted ki az országból a kislányod. És ha ki is viszed, neked kell megoldanod a láthatást. Az lenne a legjobb, ha írnátok egy papírt, hogy a kislány kikötözhet veled, és a láthatásról úgymond lemond.

Sok sikert...

2012. okt. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Ha nem egyezik bele akkor nem mehetunk haza? Ezt hogy erted? Itt kell maradnunk? De itt nincs nekem lakasom, ezt az oroksegebol vettuk, be vagyok jelentve de a tulajdonos 1/1 o. Es alberletre nem lenne eleg amit most kapok, es szerintem o sem fizetne par ezernel tobb gyerektartast. De a legrosszabb hogy egyedul tavol a csaladomtol nem lenne aki segitsen es o az elso babam. Ebben az esetben is itt kell maradnom? Es en hogy oldjam meg a lathatast? Ugy erted fizessem a repulo jegyet? 1000 euro! A szuleim ezek utan biztos nem adnanak neki penzt! Kettos alampolgar vagyok ha lemondok a magyarrol akkor is ervenyesek lesznek ram a magyar torvenyek?
2012. okt. 26. 11:14
 24/28 anonim ***** válasza:
Mindenesetre nagyon érdeklődj utána, hogy hogy megy ez, ha ott vagytok az ottani törvények érvényesek. Sehogy sem tudnál hazajönni máshogy? Tisztább lenne a helyzet, ha a gyerek itt születne és mondjuk nem érvényes a házasságotok Mo-n.
2012. okt. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Sajnos itt hazasodtunk igy ervenyes, de beszeltem apukammal es megnyugtatott hogy elintez mindent. Tudott ezekrol a dolgokrol, de koszonom hogy szoltal.
2012. okt. 26. 14:17
 26/28 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom a történeted, rettenetes ilyet olvasni. Én is kismama vagyok.


De hosszú távon nagyon jó lesz Neked ott külföldön a babávál, a szüleid segítségével. És talpra fogsz állni, idővel még egy igazi párt is találhatsz magadnak!


Viszont én azt javasolom, hogy próbálj meg vele aláiratni egy papírt, hogy az engedélyével viszed ki külföldre és a láthatást a saját zsebéből finanszírozza, ha akarja. Próbáld meg egy jó pillanatában elkapni. Utána már azt csinálhat, amit akar.

2012. okt. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Mi újság van veletek azóta?
2013. febr. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Szia hogy alakult a helyzet? Piciked jol van ?Melyik orszagban elsz, mert en is kulfoldon.Mi tortent azota ?
2018. aug. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!