Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miert teszi eszt a ferjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert teszi eszt a ferjem?

Figyelt kérdés

7 honapos terhes vagyok, tervezett baba mar nagyon vartuk, keszultunk ra. Eddig minden olyan szep volt, ot eve vagyok a ferjemmel. En 29 eves vagyok o 34 eves.

A ferjem elhagyott, azt mondta, hogy nem szerelmes belem, azt hitte hogy igen, de most rajott hogy nem szerelem az amit erez irantam. Ma megtudtam hogy van valakije, az unokahuga baratnoje. Nem ertem mi tortenik, ketsegbe vagyok esve, miert csinalja ezt?

Ha valakivel tortent hassonlo hogy veszelte at?

Elnezest ha kicsit ossze vissza irtam.


2012. okt. 23. 14:17
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy genyó állat, bocs. Terhesen otthagyni valakit nagy szemétség, lehet, a terhesség előtt is megvolt a viszony. Megijedt a babától, lehet...
2012. okt. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
63%

Mert manapság az emberek meg vannak hülyülve! Nem értékelnek semmit kifordult világ ez! Én soha nem szülök gyereket erre a földre, akkor sem ha megházosodnék, összeállnék valakivel!!! Felőlem ki is pusztulhat a világ!

Na jöhet a lepontozás...

2012. okt. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Szüleidhez vagy testvéredhez nem tudsz odaköltözni? A családi légkör sokat segíthetne. Most nagyon erősnek kell lenned a babád miatt.
2012. okt. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
85%
szerintem megijedt a terhességtől.. nem csodálkoznék, ha egy idő után vissza akarná kuncsorogni magát. 5 év után meg ne csodálkozzon hogy nem ugyanazt érzi, mint kapcsolat elején, de ezt neki tudnia kéne :S
2012. okt. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Nem hiszem hogy a terheseg elott is viszonya lett volna. 2-3 honapja kezdett megvaltozni, de ami furcsa hogy jobb ember lett mint elotte es en azt hittem azert mert terhes vagyok. Hamarbb felkelt levitte a kutyat setalni, o ment bevasarolni sokszor fozott, mosogatott, mosott, amiket eddig soha nem csinalt.

Testverem nincs, a szuleim meg nagyon messze elnek (Nem Magyarorszagon), en csak miatta maradtam itt.

Nem tudom mit tegyek

2012. okt. 23. 14:41
 6/28 anonim ***** válasza:
72%
azért segített és lett a szemedben jobb ember,mert bűntudata volt és vezekelni akart valamivel,azért ment el korán kutyát sétáltatni ,mert telefonált a szeretőjével......és miért tudom ezt ?! mert anno sajnos én is megtettem ezt....37/f
2012. okt. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
82%
esetleg szexhiánya volt, és elvette az eszét. Én a helyedben kirúgnám a hülyét.
2012. okt. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez a legnagyobb sokk, ami egy terhes feleséget érhet. A férjed viselkedése egyszerűen aljas, felháborító, lelketlen és primitív. Próbálj lelki segítséget kérni barátnőtől, rokontól, esetleg orvostól. Minden erőddel koncentrálj a terhességedre és arra, hogy a babáddal nagy boldogság ér majd és ha előbb nem, utóbb rendeződik az életed. Azt hiszem a férjeddel már nem kellene számolnod.
2012. okt. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
74%

Elvakította az uj szerelem varázsa,de ez el fog múlni hidd el.Fog még ő könyörögni neked.

Megijedt a felelősségtől én is láttam már ilyet a környezetemben.Akarta a gyereket oké,de most hogy elérhető közelségbe került bepánikolt.

Sajnálom ami veled történt.

Én most válok a férjemtől,nekünk 3 éves a gyerek,nem könnyű tudom.Terhesen meg pláne nem az.

Barátok vannak körülötted,van aki segít?

2012. okt. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Velem is megtörtént..szavakat én sem találtam..gondolataimat sem.

Három évig jártunk, házasságunk negyedik évében lettem veszélyeztetett terhes.Korházból hazajöttem, közölte, elköltözik. Miértre nem volt válasz.

Szülés után (talán) visszajött volna.De én az esélyt már nem adtam meg.Ott a szülőszobán valami megváltozott.

Láttam az "apukákat", és én egyedűl voltam.Nem megesett lányként,hanem mert szintén tervezett gyerek volt.

Másodszor is férjhez mentem. Férjem, azt mondta, a gyerektartás se kell tőle, önként nem adja, bíróságra nem megyünk..

Kérdésedre: nehezen vészeltem át. De, látod, túléltem.

Ennek több mint 30 éve..

2012. okt. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!