Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miert teszi eszt a ferjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert teszi eszt a ferjem?

Figyelt kérdés

7 honapos terhes vagyok, tervezett baba mar nagyon vartuk, keszultunk ra. Eddig minden olyan szep volt, ot eve vagyok a ferjemmel. En 29 eves vagyok o 34 eves.

A ferjem elhagyott, azt mondta, hogy nem szerelmes belem, azt hitte hogy igen, de most rajott hogy nem szerelem az amit erez irantam. Ma megtudtam hogy van valakije, az unokahuga baratnoje. Nem ertem mi tortenik, ketsegbe vagyok esve, miert csinalja ezt?

Ha valakivel tortent hassonlo hogy veszelte at?

Elnezest ha kicsit ossze vissza irtam.


2012. okt. 23. 14:17
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
hát, nincs könnyű sorsod. a férjed szülei mit szólnak? esetleg rájuk sem számíthatsz? hiszen az ő unokájuk lesz.
2012. okt. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

Edesapja van mar csak, es nagyon rendes de nem hiszem hogy ebbe beleszolna nem olyan tipus.

Vasarnap elment, azota nem beszeltunk, de en ugy erzem nincs is mirol. Anyukam ide jon, mig meg nem szuletik a kislanyom itt marad velem, utana meg en megyek haza hozzajuk (most nem repulhetek)!

Meg mindig nem hiszem el hogy ez tortent, annyira biztam benne, es o hazudott nekem, megcsalt.

A lakas megis olyan ures nelkule.

2012. okt. 23. 15:43
 13/28 anonim ***** válasza:
68%
Hát a szerelem mindenhol elmúlik.Sajnállak,de lesz majd jobb is.Igaz hosszú ideig tart,de eljön az a nap is amikor úgy ébredsz ez az ember neked már egy nagy nulla.Viszont sose legyél annyira"büszke"egyedül birkozól meg az anyagi nehézségekkel.Ha más kép nem megy pereld majd be,ő is akarta akkor legyen része benne.Meg lesz neked az elkövetkezendő( életed végéig)a feladatot a gyerekeddel.kitartás az élet megy tovább
2012. okt. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
El sem hiszem hogy ilyen megtörténhet!A gyermeke sem érdekli?!Azóta nem is keresett?Az indoka az volt hogy szerelmes másba?Ennél még az is jobb ha megcsal de nem hagy el,és közben a szerelem elmúlik nála...
2012. okt. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
74%
Ha úgy látod, hogy a gyereket sem akarja, akkor ne firtasd a láthatást, mert tuti lesz jogi hercehurca, ha más országban fogtok élni:( Örülök, hogy anyukád tud támogatni, ha meglátod a cuki kisbabád, ő majd elterei a gondolataid. Biztos nehéz lesz,ahogy az egyik válaszoló írta, de biztos vagyok benne, hogy találsz majd egy férfit aki megérdemli a szeretetedet.
2012. okt. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Az indoka az volt, hogy nem szerelmes belem. Azt gondolta hogy szerelmes belem de rajott hogy nem.
2012. okt. 23. 16:36
 17/28 anonim ***** válasza:
89%
Akkor sűrűn fogja váltogatni a partnereit,ha ő mindig a szerelmet üldözi.... ami előbb utóbb elmúlik!:/ Ideális esetben átalakul egy nagyom mély őszinte érzéssé, SZERETETTÉ,ami többet ér és többet ad,mint a szerelemnek hitt eufória .
2012. okt. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
31%

#7 "esetleg szexhiánya volt, és elvette az eszét. Én a helyedben kirúgnám a hülyét." - mindig "csodáltam" az olyan öntudatzacskókat, akik képesek az őket már otthagyó felet is "kirúgni", csakhogy nehogy már a másiké legyen az utolsó szó... nemtől függetlenül... egyébként meg a szexhiány kézenfekvő megoldása a szex:)


Kérdező, a férjed valószinűleg megijedt a gyerekvállalástól, nem egyedi és nem nemtől függő az, hogy valakiből egy nagy változás egy benne halványan meglévő bizonytalanságból csinál egy törést. Az egyik ismerősöméknél a lány futott el 2 héttel azután, hogy megvették a közös lakásukat, azok után, hogy egyébként évek óta praktice együtt éltek a fiúnál...

Egyébként csak kérdem, hogy nem hangoztattad túl sokszor, hogy "msot már a gyerek az első, ezt meg azt kell tenni meg vállalni meg tűrni a GYEREKÉRT"??? Na, mert ez az, ami a férfiak egy jó részéből (incl. én magam) heveny menekülési ösztönt képes kiváltani, n.b. gyereket vállalt, és nem keresztfát...

2012. okt. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, csak nekem még ott volt egy nagyobb gyerkőc is. Talpra lehet állni utána is.
2012. okt. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Mi újság azóta?
2012. okt. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!