Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A feleségemnek van valakije....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségemnek van valakije. Várjam ki, amíg a szerelme magától elmúlik (6-24 hónap), vagy csábítsam vissza?

Figyelt kérdés
Nem rég jött össze a pasassal, és látom rajta mennyire őrlődik emiatt. Sokat sír. Nem tudom, hogyan segíthetnék rajta. Nem akarja, hogy elmenjek. Én sem szeretnék elmenni a gyerekek miatt, pláne hogy még őt is nagyon szeretem. Szeretném őt visszaszerezni, de nem akarom, hogy elnyomja az érzéseit, nehogy később nagyobb erővel robbanjon ki belőle. Manipulálni sem szeretném. Mit csináljak? Várjam ki, amíg a szerelme magától elmúlik (6-24 hónap), vagy csábítsam vissza? Nem tudom mi válna be igazából...

2012. júl. 3. 05:29
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
75%
Tényleg megdöbbentő vagy... ez a tipikus mások tehetnek arról, hogy megcsalom a feleségem, és nem én... meg a hazugságok vettek rá?? Ugyanmár! A gyomrom forog az ilyen beszari kis f¤szoktól , mint te, akik nem merik bevallani, hogy kényelmesebb volt félredugni, mint leülni asszonykával megbeszélni, hogy mi is történik körülöttük és velük! Aztán meg persze szenvelegsz,hogy neki más nem kellesz! A nő helyében már akkor kiraktalak volna, nem is tudom, min gondolkodik!
2012. júl. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Ez a buddhistaság az hogy jön ide? Ugye nem egyenlő a vaksággal, meg a hülyeséggel?

De félre a viccel: nyugodtan várjál még 24 hónapot, vagy akár többet is. Így kell ennek lennie.

2012. júl. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

6-24 hónap a szerelem lefutási ideje. Amíg rózsaszín a világ, és nem lát mást.

Igen, tehát akinek még mindig nem világos, egész idáig egy hülye, kis f@sz voltam. Lehet fokozni, nem sértődöm meg. De már nem érdekel a múlt, végre lezártam. Most fogok megváltozni, most teszek meg mindent, ami helyes.

2012. júl. 3. 12:49
 24/28 anonim ***** válasza:
87%

voltam már hasonló helyzetben.

a párom annyira szeret, h megvárta míg kifut a dolog. látta, hogy ez csak egy fellángolás, semmi több. kb fél év alatt vége lett, mert nem egy másik ember kellett nekem, csak egy kis kaland.


sokkal jobban szeretem őt, pont ezért. mert nem fordított nekem hátat, hanem kitartott mellettem. azóta sokkal jobban becsülöm, és nem tenném meg még egyszer.


tégy belátásod szerint. minden eset egyedi, az én példám csak egy a sok közül.

2012. júl. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
köszönöm 24. Én is ebben bízok.
2012. júl. 4. 05:21
 26/28 N_ana válasza:

Ez a "tisztelet, türelem, tapintat" jó dolog lehet egy darabig és minden tiszteletem. Én azonban ennél sokkal büszkébb vagyok.


De ha te így gondolod, h vissza tudod szerezni, láss neki.

(De nekem még a belem is kifordulna attól, ha megcsalnám a páromat, akit nagyon szeretek.)

2012. júl. 5. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Szerintem ebből az egészből csak mi, fehér emberek csinálunk ekkora felhajtást. Ha elmész az eszkimókhoz vacsorálni, ott azután kötelező megdugni a házigazda feleségét. Ez ám az igazi vendégszeretet, nem a paprikás krumpli magában. És ha nem vagy erre hajlandó, akkor a házigazda dug meg téged.

Kedves kérdező: mesélnél nekünk erről a buddhizmusról? Most akkor kivetetted a szívedből a Jézust? Vagy biztos, ami biztos, azért megvan még a keresztje odahaza?

2012. júl. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Végül mi lett belőle?
2023. ápr. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!