Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A feleségemnek van valakije....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségemnek van valakije. Várjam ki, amíg a szerelme magától elmúlik (6-24 hónap), vagy csábítsam vissza?

Figyelt kérdés
Nem rég jött össze a pasassal, és látom rajta mennyire őrlődik emiatt. Sokat sír. Nem tudom, hogyan segíthetnék rajta. Nem akarja, hogy elmenjek. Én sem szeretnék elmenni a gyerekek miatt, pláne hogy még őt is nagyon szeretem. Szeretném őt visszaszerezni, de nem akarom, hogy elnyomja az érzéseit, nehogy később nagyobb erővel robbanjon ki belőle. Manipulálni sem szeretném. Mit csináljak? Várjam ki, amíg a szerelme magától elmúlik (6-24 hónap), vagy csábítsam vissza? Nem tudom mi válna be igazából...

2012. júl. 3. 05:29
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
46%
Attól függ mit jelent a nejednek ez a másik férfi...ha komolyan beleszeret, akkor hiába csábítod, nem fog akarni.
2012. júl. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Nos ez esetben, szerintem ott, akkor,amikor te megcsaltad elvesztetted a bizalmát! amit biztosan próbáltál visszaszerezni, de valószínű a nejed nem tudott igazán megbocsátani...és íg inkább eltávolodott tőled, és te is tőle!

Szerintem járjátok békével az saját utatokat! Mindenki jobban járna! Ahogy látom, nincs nagy ajtócsapkodás!

2012. júl. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Nincs ajtócsapkodás. Sőt igazából sokat beszélgetünk, jól elvagyunk, csak az ő részéről valószínűleg (biztosan) már nem ég a láng. Széttép belülről a fájdalom, de kifelé nem mutatom igazán. De azt sem akarom, hogy fájdalmas legyen, ha együtt vagyunk. Azt mondják, hogy egy kapcsolat addig tart, amíg több jó dolgot kapsz belőle, mint fájdalmat. Hát lassan fele-fele lesz az arány. Ezt akarom visszafordítani.
2012. júl. 3. 10:53
 14/28 anonim ***** válasza:
71%

Nézd, szerintem a passzív "kivárás" az általában egy rossz ötlet, attól jobbra nem szokott fordulni semmi, csak a xarkupacok növekszenek a múló idővel... (én azokkal szemben szoktam ezt a stratégiát követni, akiknek, hát, nem feltétlen jót akarok)

Szóval persze, ha úgy gondolod, hogy adnál magatoknak még egy esélyt, cselekedj, ne a sült galambot várd. (a cselekvés ez esetben nyilván nem terrorizálást jelent)

Mondhatni innen szép nyerni:)

2012. júl. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Ha nem dobtad ki azonnal -és nem dobtad ki, és nem akartok igazán válni sem, akkor mi a kérdés? Csábítsd vissza! Ha kihűlt a kapcsolatotok, akkor azért van mással, mert otthon nem kapja meg a törődést amire vágyik. Nem tudom, hogy milyen volt a kapcsolatotok, de gondolom te sem azért csaltad meg, mert tőle mindent megkaptál. Vagy mégis?!

Szerelempróba c. filmet láttad? Nézd meg. Van hozzá egy könyv is. Lehet, hogy segít.

2012. júl. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 Bence_ ***** válasza:

Legyél aktív.

Amikor sír kérdezd meg, hogy miért sír és hallgasd meg.Figyelj rá, érezze, hogy fontos vagy neki.

Mit mond a másikról, miért lépet, mit lát benne?

Te anno miért kerested máshol a boldogságod?

2012. júl. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Gondolod, ha kiszeret a másikból, akkor visszaszeret beléd?
2012. júl. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Mióta nálam kiborultak a múlt hibái, amik most sok évvel később törtek elő, azóta rendszeresen, mindent megbeszélünk. Azt mondta már rég meg akarta velem beszélni a dolgot, de olyan mélyre voltak bennem ásva, hogy sosem akartam beszélni róla. Miért kerestem máshol a boldogságot? Mert nagyon sok hazugságot toltak le róla a torkomon, hogy a gyerekem nem is tőlem van, meg igazából már rég van valakije, csak nem tudja, hogyan küldjön el... stb. De nehogy visszamondjam neki, mert csak nagyon bizalmasan mondta el neki. Tehát, könyörtelenül kiírtották belőlem. Én meg kis naív... Majd, amikor kiderült az igazság, hogy mindez hazugság volt, egy dolgot akartam, meghalni. De ő megmentett. Igen, biztos, hogy az én hibám, De nem tudok beletörődni. Harcolok érte. :)
2012. júl. 3. 12:17
 19/28 anonim ***** válasza:

erre csak ennyit tudok írni:

TE ATYA ÚR ISTEN!!!!!!!!!!!!!

2012. júl. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Én ezt őszintén nem értem, mi ez a 6-24 hónap?? Miből számoltad ezt ki? Ennyi idő elég ahhoz szerinted, hogy ha szeretsz valakit, az elmúljon? Mert akkor nem tudom, TE mit vársz még, hisz tuti nem fél éve vagy vele, ha már közös gyereketek is van. Ez egyszerűen nevetséges. Veled akar lenni, vagy a másikkal? Ez az egyetlen kérdés itt. Én nem lennék biztonsági tartalék. Egy gyerek kedvéért sem. Ezt mindig a gyerek szívja meg végül.
2012. júl. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!