Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A feleségemnek van valakije....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségemnek van valakije. Várjam ki, amíg a szerelme magától elmúlik (6-24 hónap), vagy csábítsam vissza?

Figyelt kérdés
Nem rég jött össze a pasassal, és látom rajta mennyire őrlődik emiatt. Sokat sír. Nem tudom, hogyan segíthetnék rajta. Nem akarja, hogy elmenjek. Én sem szeretnék elmenni a gyerekek miatt, pláne hogy még őt is nagyon szeretem. Szeretném őt visszaszerezni, de nem akarom, hogy elnyomja az érzéseit, nehogy később nagyobb erővel robbanjon ki belőle. Manipulálni sem szeretném. Mit csináljak? Várjam ki, amíg a szerelme magától elmúlik (6-24 hónap), vagy csábítsam vissza? Nem tudom mi válna be igazából...

2012. júl. 3. 05:29
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
48%
összejött mással. Figyelj, ha annyira szeret, nem teszi meg! Nos lexarta hogy esik neked. Légy határozott. Te vagy ő. És ennyi. A gyerekkel foglalkozhatsz sokat akkor is ha ő nincs. Amúgy meg ha őt választja, legyen boldog vele. Idővel rájön ha elcseszte. De tanulja meg, az élet bizony ilyen. Ő csalt, hazudott hát viselje a tettei következményeit. Tiszta sor lett volna ha szakít elhagy de nem megcsal. Akkor azt mondom szerezd vissza, de így ne. Csak színjáték az egész hiszti.
2012. júl. 3. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
61%

... van valakije = tartós kapcsolata van

... szerelme elmúlik = érzelmi alapokkal tette, nemcsak pillanatnyi hév, nemcsak egyszeri félrelépés.


Ha van önbecsülésed, akkor most kilépsz ebből a háromszögből, tudomásul veszed, hogy "le lettél cserélve"!

Visszaszerezni? Talán azon kellett volna igyekezni, hogy meg tudd tartani.

A gyermekekkel pedig válás után is van lehetőséged a kapcsolatot tartani, nem fogod őket elveszíteni, az egyébként kizárólag csak rajtad áll.

Üljetek le a nejeddel, beszéljétek meg, lehet ezt kulturált módon is lezongorázni, nem kell ahhoz, kígyót-békát kiabálni a másikra. De a nejednek is, a gyerekeknek is jobb, ha tiszta vizet öntötök a pohárba.

2012. júl. 3. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
képes lennél akár két évig is így vele élni? szép dolog, h annyira szereted, vele maradnál ennek ellenére is, de mindenképp állítsd választás elé. az elhúzódó átmeneti állapot (amíg tart a másikkal a szerelem és várod, h elmúljon) senkinek sem tenne jót - a gyereketeknek sem. muszáj döntenie. méghozzá elég gyorsan
2012. júl. 3. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
29%
ja persze, téged is akar meg a másik csávót is. Hát akkor inkább csalás helyett jobb lett volna, ha szól előre, hogy mi nem tecc neki a kapcsolatban, mert akkor még lehetett volna segíteni a dolgon. Tartósan megcsal, nem egyszeri félrelépés. Azért bocsátanál meg neki, nehogy elvigye a gyerekeidet? Meg szereted? Hát akkor csábítsd vissza, párterápia lenne a legjobb, mert a ki nem mondott sérelmek később újra megmérgezhetik a kapcsolatot.
2012. júl. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
62%
Na ezért csalt meg a nőd ,mert ilyen pipotya alak vagy!Simán kivárnád a 2évet közben nem zavarna hogy más kúrálja az asszonyt?? Legyél férfi ,keresd meg a fószert aki tudta hogy férjes asszonyt csábít el és még a mentőben is üsd!
2012. júl. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
73%

A kérdező nem írt megcsalásról, csak arról, hogy van valakije. Nem tudhatjuk, hogy a kapcsolatban miben egyeztek meg (akár nyitottabbak is lehetnek, ebben az esetben nem megcsalás, ha olyat tesznek, ami máshol nem megengedett de ők elfogadják).


Kérdező, először is azt nézd meg, hogy most miként érzel a feleséged iránt, tudsz-e így vele élni és ő tud-e így veled élni.

Vizsgáld meg, hogy mi miatt lett valakije, és hogy azt az űrt, ami miatt mást keresett tudnád/akarnád-e pótolni (ez a visszahódítós rész).

Mi volt az oka? Túlhajszoltsága (vagy a tiéd)? Érzelmek mentessége a kapcsolatban? Nem ölelted/pusziltad meg mindennap? Voltak hosszabb időszakok amikor távol voltál a családtól? Már csak anyaként tekintettél rá nem nőre? Közös érdeklődés hiánya? Visszafogott szexuális élet?



Ui: Becsülöm az őszinteségedet és a korrektségedet a partnered felé ("nem akarom manipulálni").

A 6-24 hónap átfutási időt a szerelem elmúlásánál miből vetted?

2012. júl. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
én is arra gondolok hogy tényleg létezik ilyen férfi aki ennyire higgadtan, megfontoltan áll egy ilyen tény elé?????
2012. júl. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
36%

Hát ilyen nincs! Mármint, hogy a feleséged p.csáját más töltögeti, te meg itt malmozgatsz halálos nyugalomban ,és azon gondolkozol, hogyan segíts a hűtlen nejednek...Neked nincs önbecsülésed?

Kész röhej vagy! Bocs!

2012. júl. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Ja és hogy a kérdésedre is válaszoljak (már ha igaz)

Várd csak meg míg elmúlik a szerelme...akkor majd elmegy magától is!

2012. júl. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Önbecsülés? Az nincs. Néhány évvel ezelőtt én is megcsaltam őt. Ezért most, mint egy elégtételként próbálom felfogni. Néhányszor találkoztak csak, tudtommal csak csók volt köztük. Mi után megcsaltam, nem tudtam magamnak megbocsátani, de így most ez sikerült. A kapcsolatunk talán azóta kihűlt. Talán jobban éreztettem vele, hogy anya, mint nő. Közben buddhista lettem, hogy el tudjam viselni önmagam. Hát ide jutottam.
2012. júl. 3. 10:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!