Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A válást kimondták, de fellebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A válást kimondták, de fellebbezett a volt párom. Volt már részetek ebben?

Figyelt kérdés
Én (a férj) akartam válni, a feleségem nem, egy tárgyalásra sem jött el (no comment ezzel a részével kapcsolatban). Elválasztottak minket, de a 15 napos fellebbezési határidőn belül fellebbezést adott be, a tartalmát még nem tudom. Mire számíthatok 2. fokon. (Nekem csak az a lényeg hogy el legyünk választva, a többi döntés most nem lenne fontos). A 2. fok a házassági életközösséget visszaállíthatja?? Ez a kérdésem. Köszii
2009. júl. 9. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem csak időhúzás miatt adta be, valami gagyi indokkal. Szerintem másodfokon sem számíthatsz semmi extrára, lesz még egy tárgyalás. Ismertetik, hogy mi az ok és őt meghallgatják. Nem csak bosszút akar állni? Vagy nem nősülnél újra? Nem ez miatt csinálhatta?
2009. júl. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lemaradt...A 2.fok sem állítja vissza az életközösséget.
2009. júl. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
AZ életközösséget nem állítják vissza, amiatt nincs is értelme fellebbezni, ha más miatt fellebbezett pl.: csak valami vagyonmegosztásos résszel nem ért egyet akkor az ítéletnek a válást kimondó része attól függetlenül jogerőre emelkedik-ergo elváltatok.
2009. júl. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Most már az idők végezetéig vele kell maradnod!
2009. júl. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!