Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elviheti vagy csak láthatásra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elviheti vagy csak láthatásra jogosult?

Figyelt kérdés
Most készülünk válni még a papírok nincsenek beadva De már elköltözött és már követeli h hagy vigye el a gyereket 1 napra. Babó13 hónapos nagyon anyás mással nem is hajlandó elaludni mivel én vagyok vele egész nap . A férjem azt sem nagyon tudja h mit eszik vagy mit lehet és mit nem és hoszabb ideig nincsis el vele.
2009. júl. 8. 21:04
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Szia! Én úgy tudom, hogy nem viheti el 3 éves koráig. Csak úgy hogyha te is vele vagy. Ha érdekel írj privibe, és megadom egy családjogász e-mail címét. Nekem ő sokat segített családjogi kérdésekben. Most megint választ várok tőle nagymamai láthatással kapcsolatban
2009. júl. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
kösz de hogy kell privbe írni nem tom :S
2009. júl. 8. 21:29
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Az első jól írta. elvileg a gyermek 3 éves koráig nem viheti el. Elvileg. Az már más kérdés, hogy Te elengeded vele vagy sem, ha a a gyermek már nem anyatejes. Ha az apuka eléggé felelősségtudó, akkor én nem látom akadályát, hogy elvigye alár egy éjszakára, de most még tényleg kicsit, tehát rajtad múlik, hogy elengeded vele vagy sem.

Később, ha nagyobb lesz, úgysem fogod tudni elkerülni, hogy akár hosszú hétvégére elvige, és nem is érdemes tiltani, hiszen a gyermeknek joga van az apjával is lenni. Ha tiltod és apja ellen neveled a lurkót, akkor te fogsz rosszul járni, mert a gyerekek nem buták, át fogja látni, ha szülői féltékenységből tiltod, gyakorlatilag az ellenkezőjét fogod vele elérni. de ez még a távoli jövő Neked.

Szóval, végülis te tudod, hogy a gyerkőc apja megbízható-e, rá lehet-e bízni a lurkót éjszakára is.

2009. júl. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A jobb alsó sarokban ott egy link, h privát e-mail írása a .... Arra kell kattintani
2009. júl. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Írtam neked privibe, megírtam az ügyvéd elérhetőségét:)
2009. júl. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
én nem akarom tiltani tőle csak tom h nincs el afiával hoszabb ideig ssajnos:S
2009. júl. 8. 22:31
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha a bíró dönt, ő nem fogja megengedni, hogy elvigye 3 éves koráig, csak nálatok láthatja.

Ha elvannak, megbízol benne, te odaadhatod. De úgy látom, itt erről szó sem lehet.

2009. júl. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Sziasztok! És mi van akkor, ha 3évig feléje se néz a gyereknek, és mikor betölti, (és az apa tisztába lesz vele, hogy már elviheti, élni is fog vele,) miközben semmit nem tud a gyerekéről? Ezt ki fogja figyelembe venni? Azt sem tudja, hány foga bújt ki, mit ehet,mit nem, mi a kedvenc játéka, mikor kell bilire ültetni, mennyit kell aludnia, hogy stb... és ki sérül benne? A GYEREK!
2011. márc. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Azt sem tudja, hány foga bújt ki, mit ehet,mit nem, mi a kedvenc játéka, mikor kell bilire ültetni, mennyit kell aludnia"

3 évesen? Reméljük, minden tejfoga kinn lesz, mindent ehet, nem bilizik és minden kérdésre válaszolni tud, pl. mi a kedvenc játékod...

Épp ezért van a 3 éves határ, onnantól már eléggé önálló, és tud beszélni, szobatiszta, stb.

2011. márc. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!