Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hűtlenség után működő házasság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hűtlenség után működő házasság?

Figyelt kérdés
Férjem megcsalt, mikor terhes voltam a gyerekünkkel, mikor a viszonya kiderült, minket válsztott, de aztán visszament a nőhöz egy hónap után és válni akart. Aztán azóta nem tudom mi van, együtt élünk, nem beszél a válásról és azt mondja, a viszony megszakadt, de csak azért, mert anyagilag nem tudnánk megoldani még a külön életet és a gyerek miatt is aggódik. Azóta nem szexeltünk, de együtt alszunk többnyire, meg aranyos, kedves, nem veszekszik velem, a szex hiányától eltekintve minden rendben. Működhet minden újra?

2012. jún. 27. 15:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Te pedig mosol, főzöl rá, kiszolgálod, nem is kell ennél kényelmesebb élet neki... egészen addig működni fog, amíg nem talál ismét valakit magának, akivel van szex is.
2012. jún. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Veszett ügy. Törött vázát nem lehet éppé tenni.
2012. jún. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
44%

Nalunk is volt megcsalas es mukodik a hazassagunk, rendbe raktuk, de nem igy. Mi normalisan elunk, mint ferj es feleseg, szeretjuk egymast, van szex, igazabol kb olyan a kapcsolatunk, mint a hazassagunk 90%-ban volt. (A 10% rossz a megcsalas elott volt kozvetlenul.)


Szoval nekem ugy tunik, hogy a ti hazassagotok mukodik. Inkabb olyan kenyszer egyutteles szaga van.

Egyszer meg lehet bocsatani, rendbe lehet rakni, de ahhoz a mgcsalonak eszhez kell ternie es MIATTAD kellene a masik kapcsolatbol kilepnie. Es nem azert, mert az egyeb okokbol nem fenntarthato.

Te szeretned ezt a hazassagot folytatni meg erezlmi okokbol, vagy te is csak azert, mert igy lenne egyszerubb (anyagilag, gyerekeknek)?

Le kellene ulnotok es atbeszelni, ha akarjatok ezt egymasert, vagyis egymast akarjatok, akkor meg keleny, kitarto munkaval, kapcsolatepitessel esetleg rendbe hozhato, de ez a jelenlegi allapot nem hazassag.

2012. jún. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A masodik bekezdes elso mondatabol kimaradt a nem.
2012. jún. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Édesem, mikor bírta ki a férfi szex nélkül? Neki van szex, de nem veled. Ez majdnem olyan, mint az én sztorim, csak az én férjem egy pár fokkal gerinctelenebb a tiédnél, ő velem IS akart szexelni...
2012. jún. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
És veletek mi lett aztán?
2012. jún. 28. 11:34
 7/12 anonim ***** válasza:
mióta megy ez így nálatok?Hasonló helyzetben vagyok én is csak épp a másik oldal.kijelenthetem ezt határozottan nem fog működni!
2012. jún. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát a viszonyuk kb 2-3 hónapja szakadt meg.
2012. jún. 28. 21:11
 9/12 anonim válasza:
ahogy hangzik nem nagyon,eleve ha akkor csalt meg amikor a gyerekét vártad...hát nem tudom...elég undorító
2012. jún. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Fújjj nekem nem kellene ez a hímribanc. Egy cseppet sem tisztel téged.
2012. jún. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!