Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Most tényleg nincs rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg nincs rendes párkapcsolat, boldogságban, szeretetben?

Figyelt kérdés
Ez egy elég idióta kérdés, tudom, de én is nemrégiben szakítottam 4 év után és a környezetemben egyre többen és többen ezt teszik. Tegnap beszélgettem barátnőmmel, mondtam neki, hogy van egy párocska a baráti társaságomban, már 8 éve együtt, mindketten 25 évesek, mennyire aranyosak, hogy végre összeköltöztek mert együtt diplomáztak erre csak lazán odatolta nekem, hogy áhh mindegy.. úgyis szétmennek majd. Semmi sem tart örökké. Én még csak 22 éves vagyok, jó lenne nem ebben a hitben élni, hogy hiába próbálkozom, úgysem vezet semmi jóra. Ő 27 éves, elég sokat csalódott és szentül meg van róla győződve, hogy nincs is rendes párkapcsolat. Mondanom sem kell, nem váltott ki belőlem megnyugtató gondolatokat..

2012. jún. 22. 11:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy nincs! Az egyik kolléganőm 25 éve van együtt a férjével, aki a mai napig elé jön a munkába, ha este végez és hazasétálnak kézen fogva. :) 3 gyereket neveltek fel békességben, boldogságban.

Én még nem nyilatkozhatok, de a Párommal mi is nagyon jól megvagyunk, szeretetben, boldogságban másfél éve. Egy éve együtt is élünk.

Úgyhogy vannak, csak talán nem olyan népszerűek, mint a nagy botrányos kapcsolatok.

23N

2012. jún. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon veszélyes dolog megítélni egy másik ember párkapcsolatát, mert biztosan vannak ott olyan dolgok, amiket nem is gondolnánk. Éppen ezért nem érdemes a hosszú kapcsolatot felmutatókra irigykedni, mert nem lehet tudni, mi történt velük annyi idő alatt, vagy hogy miért vannak olyan régóta együtt. Én mindig nagyokat nézek, amikor "ezeréve" együtt élő párokról kiderül, hogy már félrementek a felek néhányszor, aztán beletörődtek, és folytatták, ahol abbahagyták.

Hallottam már olyan vallomást, hogy csak a gyerekek miatt nem váltak el, később pedig már túl nagy volt a megszokás, és már kitartottak egymás mellett a rosszban is. Kívülről ebből semmi nem látszott, a megfigyelő szerint boldog házasságban éltek. Falun még több lehet az ilyen, hiszen ott a pletykától is tartani kell, így mindenáron mutatni kell a boldog párkapcsolatot.

Olyan párkapcsolat nincs is, hogy mindig boldogok a felek, vannak hullámvölgyek is. Ebből vagy kikeverednek, vagy nem, de azért sokan meg tudják oldani.

A lényeg az, hogy sosem kell más boldogságát nézni, vagy irigykedni, mert nem lehet tudni, mi van a háttérben.

Figyelj arra, amit csinálsz, cselekedj úgy, ahogyan a másiktól is elvárod magaddal szemben, és akkor a boldogság esélye 50%-ra kúszik fel. A másik 50% pedig a párodon múlik...

2012. jún. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért van, nekem például, hogy megbiztassalak. Bár 3 váláson át vezetett idáig az út, tehát a statisztikát erősen rontjuk, de végül megérte. A párom kétszer én egyszer váltam, de végre most azt tudjuk mondani, hogy egy olyan kapcsolatban élünk, ami széppé teszi az életünket, nem megöli azt. 7 éve tart, nem tűnik fellángolásnak:-)
2012. jún. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
De van...vagy inkább úgy mondom lehet. Az esetek többségében nem az a baj a párok között, hogy annyira különböznek, hanem hogy nem elég bölcsek ezt pozitívumként értékelni. A legtöbb ember azonnal akar tökéletes párt. Nincs ilyen. Mindenkinek vannak hibái, azt te döntöd el, hogy ezek a hibák nálad beleférnek vagy sem, mint ahogy azt is, hogy megvan-e az egyensúly a hibák és a számodra tisztelendő tulajdonságok közt.
2012. jún. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

De van, viszont akadalyok mindig vannak es a kornyezeti hatasoktol erosen fugg az, hogy egy par ezeket az akadalyokat atugorja, vagy inkabb kikeruli, szetmennek es probalkoznak massal.

Most pl a gazdasagi helyzet miatt is tobb az akadaly. Sok munka, keves penz, az ember a munkahelyen sem erzi jol magat, nincs megbecsulve, otthon is harcok vannak sok helyen a keves penz miatt, innentol kezdve ez mar maganeleti problema is. De ez csak egyik a sok kozul.

Szoval igen, ha egy par eleg eros, vagy legalabb a par egyik tagja es tudja huzni a masikat is, akkor meg a legnagyobb akadalyokat is atveszelheti a parkapcsolat, de ehhez igen eros kozos jovokep is kell. Es sok-sok akaras.

Es most nem arrol beszelek, hogy "nem valunk el, mert akkor lakni sem lenne hol".

Manapsag egyebkent is "divat" azt gondolni, hogy a szerelemnek egesz eleten at kell tartania es soha nem lehet semmi gond, problema, sohasem lankadhat, stb. Eppen emiatt sokan gondoljak ugy, hogyha egy parkapcsolatban csak az elso par evben tartott a langolo szerelem, akkor nem dolgozni kell erte, hogy ismet fellobbanjon, hanem keresni kell mast, akivel egesz eleten at tartani fog.

2012. jún. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Pl. a nővéremék lassan 25 éve, hogy együtt vannak, van három gyerekük, klasszul felépítették közösen a közös életüket, és mára beérett az építkezés gyümölcse. Ők tényleg egy jól működő család, boldog házaspárral.
2012. jún. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Van. Kell, hogy legyen! :)


"szentül meg van róla győződve, hogy nincs is rendes párkapcsolat."

Viszont ilyen hozzáállással nem is nagyon lesz szerencséje a barátnődnek.

2012. jún. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Igenis van rendes házasság,párkapcsolat,boldogságban szeretetben :)))! Én is abban élek ;) !10 éve vagyunk együtt,21 évesen jöttünk össze,mára már gyerekünk is van,és ugyanúgy imádjuk egymást. Igazából magam sem tudom mi a titok,mi tényleg őszintén SZERETJÜK egymást a mai napig!!! (: Nem azt mondom,hogy sosincs vita,de minden nehézségen átjutunk együtt. Aki azt mondja,hogy ilyen kapcsolat nincs,abból csak a csalódottság és az irigység beszél,még akkor is ha ezt nem ismeri be . De igenis VAN jó kapcsolat,az első csalódás után nem szabad feladni,és az összes férfit egy kalap alá venni. Igenis léteznek még rendes férfiak/nők akik őszinte boldog családban szeretnének élni. Te is találkozni fogsz azzal,aki társ lesz neked egy életre ;) ! Ne add fel,és ne hagyd,hogy a barátnőd elbizonytalanitson !Sok sikert...és boldogságot :))
2012. jún. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
89%
A szüleimnek most volt a 30. házassági évfordulója. Volt elég sok gond, de megoldották. Édesanyám mostanában mondta: ha újra ott lenne, hogy párt választ, akkor is apámhoz menne feleségül.
2012. jún. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy én is így látom... Nekem 6 éves a kapcsolatom, rengeteg rossz volt benne, amit helyre hoztunk nagy küzdelmek árán, mert nem akartam és ő se akarta feladni.

De anno beszélgettem az ismerőseimmel, és gyalázat a helyzet, simán megcsalják a másikat, ha nem kell akkor lapát, ha van egy apró probléma kilépnek, nincs egy olyan ismerősöm se, aki 1 évnél tovább húzta volna egy kapcsolatban!

Én próbálok hinni benne és megteszek mindent, hogy a mi kapcsolatunk ne legyen tiszavirág életű, ebben az erkölcstelen világban.

22/L

2012. jún. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!