Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elválnátok a párotoktol ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elválnátok a párotoktol ha rendszeresen megcsal és nem vesz semmibe? Csak azért tart hogy rabszolgája legyél?

Figyelt kérdés
2009. júl. 3. 10:29
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Termeszetesen IGEN!!
2009. júl. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

Mindnképpen!!! Rögtön az elsőnél! Én nem hiszek a véletlenekben,ha valaki megtette egyszer.....

Tudod,hogy rendszeres!Csak konyhalány vagy számára!

Akkor minek ez a kérdés???????

2009. júl. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim válasza:
A megcsalást még az elsőnél megbocsátanám (de csak ha van magyarázat, és ha szeretem őt). Az, hogy semmibe vesz, azt viszont nem tűrném. Biztos, hogy azonnal elválnék, nem lennék senkinek sem a szolgája. Ha zsarol, akkor fordulj a bírósághoz. Én is így tettem.
2009. júl. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat aranyosak vagytok .De várom még mert kíváncsi vagyok .ki mit tenne .Az a bajom hogy ennek ellenére is szeretem .,.Ugy érzem nem találok másik pasit.vagy ha igen akkor mindig arra gondolnék hogy ő is vajon azt teszi éppen amikor nem velem van mit a barátom .nem tudom mit tegyek és hogyan .nem vagyok egy eldobni való csaj.Az vigsztal tölem vannak sokkal csunyább és rosszabbak /kilengő/ és találnak maguknAK MÁSIKAT . Akkor én mért gondolom igy ahogy ezt írtam .mert sok esetben láttam hallottam hogy a pasik nagy részben a hölgyeket csak kihasználják.Meg pláne nősek de akkor abban a pillanatban amikor veled van akkor mondja magát ,,függetlennek,, mert ne mmeri az igazat mondani .Hogy euz is miért va nnem tudom .Csak azt hogyegyre több .De mivel jobb a másikkal ezt se tudom .talán a,, tiltott gyümölcs mindig jobb,,!

Ennyi.

2009. júl. 3. 17:14
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

El. Ez egyértelmű. Akkor az elsőnél ha lebukik, és kapna új esélyt ha elém áll gerincesen és bevallja a botlást.

Gondolom érzelmileg zsarolva vagy. Hidd el a megalázottságnál még az egyedüllét is jobb.Nem kell félni tőle. Úgyis jön majd az igazi (mert ő nem az, az tuti).

2009. júl. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Nagyon könnyű azt mondani, hogy igen természetesen elválnék, de ez azért nem olyan könnyű!

Persze a "rabszolgaság azért más kérdés, ha nincs szó megcsalásról akkor sem kell feltétlen rabszolgának lenni, mindenki vegyen részt a házimunkában ez igen is elvárható minden férfitől!

Az első félrelépést ugyan meg lehet bocsátani de a kisördög mindig ott lesz, hogy mikor megint!

Neked és csak egyedül neked kell mérlegelni és eldönteni, hogy mit és mennyit tudsz tolerálni!!

Az ilyen félrelépős, semmibevevős emberek miatt lesznek önbizalomhiányosak az emberek!!

Úgyhogy bízz magadban és okosan dönts! Válj ha muszáj és nefélj, vannak még hűséges emberek!!

Kívánom találj egy ilyet!!!

2009. júl. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Egyesek annyira könnyen dobálóznak azzal, hogy könnyű mondani. Nem arról van szó feltétlenül némely válaszok esetén. Én megtapasztaltam, milyen egy ilyen apa mellett felnőni, és a tapasztalatom azt mondja, hogy nem szabad egy ilyen emberrel együtt maradni.
2009. júl. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
naná!azonnal!!!
2009. júl. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
Ha család is van,mindenképp mérlegelj,hogy a legjobban dönthess!Az én páromnak 10év kellett mire rájött mit veszíthet.Azóta főz,mos,mosogat,stb.,persze maradtak hibái:cigi,pia. Ha egyedül vagy könnyebb elindúlni,de ha gyerekeid is vannak,tudnod kell elég erős vagy-e a változtatáshoz!Nekünk 4gyerekünk van,és én velük iselindultam volna....
2009. júl. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:

Szia!


Az elsőt talán én is megbocsájtanám (mert 4 lába van a lónak még is megbotlik), a másodikat már tuti nem, ha nem is válnék el tőle de hogy az életemnek nem lenne tovább részese az biztos.

2009. júl. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!