Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mentség lenne a rendszeresen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mentség lenne a rendszeresen italozó és alkalmilag játékgépező párotok részéről, hogy sokkal többet keres, mint én?

Figyelt kérdés
Majd írom a részleteket is.
2011. aug. 9. 22:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hát ez nem mentség. Később sokkal rosszabb lesz a helyzet.
2011. aug. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem mentség!!!! Hamar a rabjává válhat!És tök mind1 mennyit keres!Az összeset el fogja herdálni!!!!!!!!!!!Rosszabbik esetbe még kölcsönt is kér uzsorára aztán vége mindennek!!!!!!
2011. aug. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
"Egyszer véget ér a nyár.."Mi garantálja hogy x év múlva is jobban fog keresni?
2011. aug. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
rosszrosszrosszrosszrossz.elveri az összes pénzét,tőled kér kölcsön(nem tudom,hogy közös kasszán vagytok -e) ,aztán mástól kér kölcsön,jön a hitel,aztán veszít,piál,ver,adósságba keveredik és akkor jönnek a nagyobb bajok,pl. lopás,adócsalás,hasonlók.bár ez a legrosszabb eset,de bármi bekövetkezhet.
2011. aug. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Persze mentség lenne, de hogy ez esetben az én pénzemből nem eszik,nem iszik és a rezsi ráeső része sem lesz fizetve, az fix.
2011. aug. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
egy pár alkalommal elviseltem, aztán a szülei mondták, hogy vagy abbahagyja, vagy költözünk. Így elmentünk. Lassan, de biztosan leépítettem a szórakozását, de rengeteget veszekedtünk rajta. Az már egy jó pont, ha ő is beismeri, hogy ez egy szenvedély és belátja az igazadat.
2011. aug. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Úgy vélem, nem mentség. Az alkalmi játékgépezés elég gyorsan el tud fajulni, és elveri a fizetését pillanatok alatt. Aztán a tiédet is. A rendszeres italozás emellett jó eséllyel a munkája rovására megy, tehát az a magas fizetése igen csak ingatag lábakon áll.
2011. aug. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem mentség. Ez szenvedélybetegség (vagy ahhoz vezethet). Ha már mentségeket kell keresni, akkor számomra az.
2011. aug. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Egyszer úgyis kirugják meglepő az alkeszokat nem szeretik a munkáltatók, akkor ő a nem létező pénzéből úgyanugy piálna tovább, és játszaná el a te kevesebb fizudat.

Dobd a pasit mihamarabb.

2011. aug. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A rendszeresen italozó nem tudom mit jelent. Ha azt, hogy minden este megiszik otthon egy sört vagy hétvégente a barátaival elmegy kocsmázni akkor az nem a világvége szerintem. Ha minden eset talaj részeg az más...


De a játékgép a világ legnagyobb baromsága. Hosszútávon csak akkor tudsz nyerni ha ismered a szisztémát ÉS van valaki (pl. pultos) aki egész nap nézi neked a gépet, hogy mikor érdemes épp eléülni...

2011. aug. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!