Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mentség lenne a rendszeresen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mentség lenne a rendszeresen italozó és alkalmilag játékgépező párotok részéről, hogy sokkal többet keres, mint én?

Figyelt kérdés
Majd írom a részleteket is.
2011. aug. 9. 22:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
nálam a rendszeres italozás meg a játékgépezés már külön-külön is kiverné a biztosítékot, nemcsak az anyagi, hanem a viselkedésbeli vonzata miatt is.
2011. okt. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom nálatok ez konkrétan mit jelent.

Rendszeres italozás: rendszeres az is, ha valaki megiszik mindennap egy pohár bort ebédhez. Bár van egy érzésem, hogy nem erre gondoltál. Én nem tudnám elfogadni, ha a párom sokszor részegedne le, és gondolom nem pl. kettesben velem egy évforduló ünneplésekor mondjuk. Mi egy évben egyszer iszunk, de az is max becsípés szintig.

Játékgép: a helyedben soha a büdös életben nem adnék neki pénzt. Tudom most nem szorul rá, de utána sem. Mi néha lekaparunk együtt egy sorsjegyet vagy feladunk egy lottót.

Az is érdekes a sztori lényegéhez, hogy hány évesek vagytok, van-e gyerek vagy akartok-e. Mik a terveitek a jövőre nézve.

Én nem látnék potenciális társat (netán férj és apajelöltet) egy ilyen emberben.

23N

2011. okt. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"Majd írom a részleteket is"



A részletek augusztus óta forgalmi dugóban ülnek :))

2011. okt. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Te vagy a sokadik ember, aki képtelen jól megfogalmazni egy kérdést. Mi köze van az én páromnak a te fizetésedhez? Nyílván érted, hogy miért kérdezem.


Természetesen nem mentség az, hogy az, aki jobban keres, elverheti a pénzt. Olyan ez, mint régen a dzsentri fazonok, akik egyik nap elkártyázták a családi ezüstöt meg a teljes vagyont, a másik nap visszanyerték. Hogy a feleségük mit szenvedett eközben, azt csak találgatni lehet. De ma már más világ van.


A játékszenvedély nagyon durva függőség, és szinte lehetetlen kiszedni belőle az embert (és nem is akar általában kimászni ebbel az adott ember). De nyílván ezt magad is tudod, hiszen valamiért a párod.


Dönts el, hogy vele akarsz élni és idegeskedni folyton, vagy elválsz és a magad lábára állsz. Esetleg megpróbálhatsz egy párterápiát, de ha annyit nem lát be, hogy mennyi a felelőssége, mint férjnek (és kint apának, ha van tőle gyereked) akkor oda sem fog elmenni.

2011. okt. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem mentség, ez szenvedélybetegség, amit kezelni kell. Ennyi erővel drogozhatna is, mert van rá pénze! Keressen egészséges hobbit, ha megengedhetitek magatoknak. És szerintem egy közös háztartásban nem számít, hogy ki mennyit keres, hiszen közösen vállaltátok. Szóval azért mert Te rosszabbul keresel, még nincs joga magára többet költenie.
2011. okt. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!