Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A ferjem elhagyott de nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Edinaka kérdése:

A ferjem elhagyott de nincs senkije sirt mikor elkoltozott van ertelme beszelnem vele?

Figyelt kérdés
Azt mondta most igy erez de lehet hogy kesobb megvaltozik es akkor szol de ha nem akkor barmennyire is fajni fog nekem randizni fog masokkal...engem meg sem halgatott.Az elmult 2evben nem mentunk se nyaralni se sehova csak itthon ultunk raadasul depos voltam amit mar kezelnek....Szeretnem ha adna meg egy eselyt hogy megprobaljuk maskent... van ertelme beszelnem vele?
2012. jún. 3. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Te is tudod, hogy nincs.
2012. jún. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Ha te látod értelmét a harcnak, harcolj érte. Úgy tedd, hogy ő is lássa értelmét a jövőtöknek. Ha sikerül boldogok lesztek. Ha nem, büszkén állj tovább, mert te megtetted amit lehetett.
2012. jún. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Ha vagy olyan h*lye, hogy te rohansz utána beszélni vele miután közölte, hogy randizik és talán le is fekszik másokkal.. Akkor megérdemled a sorsod.
2012. jún. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő hagyott el és te mész utána, az az esetek nagy százalékában halott ügy.

Ha van még remény, akkor mindenképpen várnod kell hogy ő keressen. A nő egyébként is vonzóbb akkor, ha egy kicsit "elérhetetlennek" tűnik, akiért a férfinak meg kell harcolnia.

A helyedben megpróbálnám összeszedni magam ( fodrász, csini ruha, mosoly, stb), hátha ez hatással lehet rá.

Ha nem, akkor legalább te jobban fogod magad érezni a változásoktól, és nagyobb esélyt adsz egy új kapcsolatnak.

2012. jún. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lefordítom mit mondott a férjed: Figyelj elmegyek mert ráduntam, de ha nem lesz senkim visszajövök, mert ló helyett jó azért a szamár is.
2012. jún. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ivett a nevem ***** válasza:
a kérdést rosszul fogalmaztad meg. tedd fel magadnak, hogy elviselnéd e többször hogy ezt tegye. aki egyszer megteszi. megteszi még egyszer, mert tudja visszamehet hozzád.
2012. jún. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért sírt? Hagymát vágott miközben elköltözött?
2012. nov. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!