Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ezt meg lehet tenni ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt meg lehet tenni ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Válófélben vagyunk a férjemmel. Már én legszívesebben elköltöznék, de a férjem egyszerűen nem engedi elvinni a bútorokat, meg ami igazság szerint engem illetne. Plusz a fiammal sem ad semmit. Nos az a kérdésem, hogy ha továbbra sem enged elköltözni, kihívhatom e a rendőrséget arra az időre, amig a költöztetőautó felpakol? Amúgy elvileg!? közös megegyezéssel válnánk.
2012. máj. 28. 11:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg természetesen, gyakorlatilag viszont semmit sem fognak tenni.
2012. máj. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha közös megegyezéssel válnátok akkor nem lennének ilyen viták.Így ti nem közös megegyezéssel váltok el.

Ha nem engedi akkor bírósági úton kell érvényt szerezni.Kérni kell a bíróságon a vagyon elosztását. Szóval a vagyoni per után,ha megvan a határozat a férjed nem tehet semmit.Azt viszel el amit a bíróságon rögzítettek.Addig meg hiába mész a rendőrséggel nem avatkozik bele,főleg egy válóperbe.

2012. máj. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Milyen indokkal hívod ki a rendőrséget?

Halló, a férjem nem engedi elvinni a bútorokat.

Kié a bútor?

Közös, éppen válunk.


Jaja, biztos....

2012. máj. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagyon megosztást kell kérned a bíróságon, és ahogy ott döntenek, azt kell tennetek.
2012. máj. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

így van közös tulajdon megszüntetése iránti pert kell indítanod. viszont ez hosszú procedúra lesz.

igen én is azt látom, hogy ez már rég nem közös megegyezésés válás.

Amúgy a lakás közös tulajdon?

Nem lehet amúgy, hogy azt nem akarja, hogy elvidd magaddal a közös gyermeketeket? Hova költöznétek amúgy? messzire?

2012. máj. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A gyerekről lemondott. 14 éves fiú. A lakás az édesanyjáé. 20 km-reköltöznénk a mostani lakóhelyről.
2012. máj. 28. 12:03
 7/10 anonim ***** válasza:
40%
először is ha tiéd 100 % tulajdonban a lakás, akkor miért te mész el? És akkor ott hagyod volt férjednek a lakást vagy mi?
2012. máj. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

A lakás az édesanyjáé. Tehát az anyósomé..

De ma este egy órája elmenekültünk, mert megzavarodott, szétverte a bútorokat

2012. máj. 28. 20:27
 9/10 anonim ***** válasza:
te jó ég!!! na ez esetben már hívhatsz rendőrt! :S
2012. máj. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát édesanyám is ezt tanácsolta. Az öcsém egyből autóba vágta magát és értünk jött. Úgy gondolom én lettem volna a következő akiben kárt tesz.
2012. máj. 29. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!