Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Láthatás lemondása fél órával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láthatás lemondása fél órával előtte, köteles vagyok pótlást biztosítani?

Figyelt kérdés

Az apa fél órával a láthatás előtt lemondta a láthatást, azzal az indokkal, hogy neki most a hangulata nem megfelelő ehhez. Köteles vagyok a pótlást megadni? Mennyivel előtte kell JOG szerint lemondani/módosítani?

Köteles vagyok az ő kénye-kedve szerint tenni?


2012. máj. 26. 10:08
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a véleményt!


Nem, nem gyászhírt kapott, csak szimplán ideges volt.


Én azért nem tudom megérteni, mert gyereket nem csak akkor vállalunk, vagy nem csak arra az esetre, ha jó a kedvünk. Én sem tudom lerakni a szomszédba, ha nincs olyan hangulatom, de felnőtt vagyok, tudom ezt kezelni.


Mindegy, már a jogi részét is kiderítettem, és nem vagyok köteles pótolni ebben az esetben.

2012. máj. 26. 19:24
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Na de mitől volt ideges?

Azért van, amikor ennyire összejön minden. És a gyereknek sem feltétlenül jó az, ha egyébként is ennyire jog szerint viselkedtek,hogy megszabott időpontban láthatja, és akkor is ilyen állapotban lássa. Én is utáltam, amikor anya vagy apa stresszes volt.

Nem értem miért nem lehet ezt normálisan elintézni. Megérteném, ha tényleg annyi lenne, hogy nem volt kedve, de ha ideges volt az egy más dolog.

Húzzátok ezt a szerencsétlen gyereket és egymást lesitek.

2012. máj. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Egyéb esetben SOHA nem viselkedtünk jog szerint, hidd el. Mindig megbeszéltük csak simán telefonon, hogy ki mikor ér rá. Most erre komoly okom volt, azért cselekedtem így, és először történt ilyen.

A részleteket nem szeretném elárulni, a kérdésemre megkaptam a választ, köszönöm mindenkinek.

2012. máj. 26. 20:59
 14/17 anonim ***** válasza:
Csak akkor vagy köteles pótlást biztosítani, ha te mondod le. Ha ő akkor nem jár pótlás.
2012. máj. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
ja ha neki ítélték volna a gyereket biztos vigyorognál hogy jól móresre tanít az exed mert nincs annyi esze hogy megértse a gyerek érdekeit kéne nézni nem a személyes sérelmeit meglovagolni
2012. máj. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Látom sikerült megérteni, amit írtam. :) Nem ismered a történetet, nem vagdalkozz semmivel.

2012. máj. 29. 07:59
 17/17 A kérdező kommentje:
nem=ne
2012. máj. 29. 07:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!