Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Láthatás lemondása fél órával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láthatás lemondása fél órával előtte, köteles vagyok pótlást biztosítani?

Figyelt kérdés

Az apa fél órával a láthatás előtt lemondta a láthatást, azzal az indokkal, hogy neki most a hangulata nem megfelelő ehhez. Köteles vagyok a pótlást megadni? Mennyivel előtte kell JOG szerint lemondani/módosítani?

Köteles vagyok az ő kénye-kedve szerint tenni?


2012. máj. 26. 10:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
57%
Felnőtt emberek vagytok, beszéljétek meg, ne függjetek már egy paragrafusbekezdéstől!
2012. máj. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
3 mondatból nem véleményezést várok, hanem a konkrét kérdésre konkrét választ. Köszönöm előre is!
2012. máj. 26. 11:57
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha neki valami miatt nem alkalmas, akkor érthető, hogy lemondja. Viszont ilyenkor azért illik kárpótolni érte, biztosítani a másik alkalmat.


De itt nem arról van szó, hogy TI mit akartok, hanem a gyerek mit szeretne. Az ő érdeke.

2012. máj. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
54%
Nem vagy köteles az exed kénye kedve szerint tenni, nyilván nem, de ha neked fontos a gyermeked és az ő érdekeit nézed adsz lehetőséget arra hogy láthassa az apja.
2012. máj. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Ha neki nem alkalmas, azt minden esetben meg szoktuk beszélni, nincs ezzel gond.

Nekem azzal van bajom, hogy közölte, hogy neki most nem olyan a hangulata, ő most inkább nem jönne.

Kérdezem a kisgyereket védőktől: ha várja a gyerek, de nekem előtte fél órával meg kell mondanom, hogy bocsi, apukádnak most nincs kedve, akkor mi van? Ki is nézte kettőnk közül a gyerek érdekét?

Én ezzel az egy alkalommal akarom azt megtanítani, hogy a gyerek nem játékszer, vele nem lehet szórakozni, a gyerek kötelesség is, és nem őt helyezzük háttérbe a saját önzőségünk után.

Szerintem egy alkalom feláldozása a jövőt illetően megérheti.

2012. máj. 26. 12:57
 6/17 anonim ***** válasza:

Teljesen igazad van kérdező!!! Mi az, hogy most nincs kedve a gyerekhez?? Én nem biztosítanék másik napot neki. Ha most nem volt kedve hozzá, majd jön legközelebb, de ne téged és a gyereket ugráltasson az ő éppen aktuális hangulata miatt. Nyilván te is úgy tervezted, hogy most ők együtt lesznek.

Én ezt sajnos tapasztalatból mondom, mert nekem is volt olyan, hogy egy hónapig nem jött a lányomhoz az apja, mert mindig lemondta valamiért. Volt, hogy kifejezetten balhézott, hogy igenis ő most akar jönni, mert a hét többi napján nem ér rá. Nincs egy órája a gyerekre?? Akkor inkább ne jöjjön! Ez nem éppen a gyerek érdeke, bár ő még csak két éves lesz, de egy nagyobbat már megviselne az ilyen, hogy ígérgetek össze-vissza.

2012. máj. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%
Én azért valahol az apukát is meg tudom érteni. Lehet, hogy valaki nagyon nagyon felidegesítette, és ilyen totál idegesen nem akarta a dolgot, mert csak feszült lett volna, és az a gyereknek sem éppen jó élmény.
2012. máj. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%

Attól függ milyen hangulati dologról van szó.

Mert ha éppen egy gyászhírt kapott, akkor elhiszem,hogy semmi kedve kisautókat tologatni mosolyogva.


Szóval ez a "meg akarom tanítani" dolog ne haragudj, de nevetségesen hangzik.

Köteles vagy a pótlást biztosítani..

2012. máj. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
9%
ha ő mondta le, nem vagy köteles. majd jön újra jövő héten. nem állnék haptákban neki, ő mondta le.
2012. máj. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
68%
Marha nagy haptákban állás a gyerek érdekeit szem előtt tartani..
2012. máj. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!