Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek ha az anyámnak van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha az anyámnak van uj pasija és nem birom?

Figyelt kérdés

Mit tegyek?

anyunak van uj pasija és utálom ugy néz rám mint egy marok szara nem wágom hogy mért multkor belemontam a pofájába hogy utálak ... anyit mondod hogy majd megszokod -.-'' meg hogy mindenhová velünk akkar jöni mostánba meg egyfolytába beszol ... tegnap is rámemelte a kezét -.- mit tegyek? anya is látta csak sajnos nagyon szerelmes :(

11/L



2012. máj. 11. 10:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Anyádnak nem kötelező, hogy legyen pasija, sok nő él egyedül, de legalább nem hozza veszélybe a gyerekét."

Ja, az enyémnek sem lett senkije a válás után és engem okolt érte, elég durván. Holott soha, de soha nem mondtam neki, hogy ne legyen. Sőt, titokban társkereső hírdetéseket bújtam , hogy találjak valakit, akivel összehozhatnám. Merszem viszont nem volt a háta mögött cselekedni. Így én lettem a "hibás", hogy neki senkije nem lett.

2012. máj. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
56%
Ez most mit jelent hogy kezelt emelt rád,meg is ütött?
2012. máj. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
52%

Ráemelni valakire a kezét - ez többnyire fenyegető kézmozdulatot jelent, de nem biztos, hogy tényleges bántalmazó szándék van mögötte.


Apám életemben egyetlen egy pofont osztott ki (jogos volt, tini beszólás :)), viszont ha túlfeszítettem a húrt, gyakran felemelte a kezét, jelezve, hogy elég. Viszont ezt soha nem követte ütés.

2012. máj. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem meg egy felnőtt ember ne emeljen már kezet egy 11 évesre. Főleg hogy még lány is. Ha ilyet látnék nem kérdeznék csak ütnék. Én csak 21 vagyok, de nem tudna olyat tenni egy 11 éves hogy kezet emeljek rá. Még ha esetleg kicsit határozottabban szól az más. De igazából az is csak annak kell aki nem tud értelmesen kommunikálni.

Kitartás kislány. És egy jó tanács. Soha senkinek ne mutasd azt hogy félsz. Még ha félsz akkor se.

2012. máj. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
39%

Miért van itt ennyi gyerekgyűlölő ember?Te jó ég.Ha 18 éves lenne,még megérteném,hogy így beszéltek vele,de ez egy 11 éves GYEREK,ti idióták.


Reméljük,anyukád majd kijózanodik.Erre mást sajnos nem lehet mondani:(Kitartás.

2012. máj. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!