Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek ha az anyámnak van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha az anyámnak van uj pasija és nem birom?

Figyelt kérdés

Mit tegyek?

anyunak van uj pasija és utálom ugy néz rám mint egy marok szara nem wágom hogy mért multkor belemontam a pofájába hogy utálak ... anyit mondod hogy majd megszokod -.-'' meg hogy mindenhová velünk akkar jöni mostánba meg egyfolytába beszol ... tegnap is rámemelte a kezét -.- mit tegyek? anya is látta csak sajnos nagyon szerelmes :(

11/L



2012. máj. 11. 10:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%
ne is csodálkozz ha ne akar a kedvedben járni ha beszólogatsz neki meg utálatoskodsz
2012. máj. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
29%

Miért, ki mást kéne anyukádnak szeretnie? Majd te szerzel neki valakit?

Legyél kedves a pasihoz és akkor majd kiderül, h rossz ember-e vagy sem.

Ne mard szét őket, mert akkor nemcsak a pasi fogja elhagyni az anyukádat, hanem anyukád szeretete is megváltozik irántad.

2012. máj. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
23%
A szomszédot sem szeretjük sok esetben, mégis elviseljük valahogy...
2012. máj. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
42%
Hát, mivel valószínűleg még sokáig el kell viselned, szerintem viselkedj vele normálisan. Nem kell szeretned, vagy jópofiznod vele, csak legyél udvarias, normális. Ha ezek ellenére is rosszul viselkedik veled szemben, akkor beszélj anyukáddal. De szerintem ha normálisan álltok egymáshoz, akkor elviselhetőbbé lehetne tenni a helyzetet, ezért neki is, neked is tenni kell.
2012. máj. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
32%

elég szörnyű szerintem, hogy anyád nem nézi, hogy te vagy az első, felelős érted, és hagyná, hogy a pasi megüssön???? Hogy lehet valaki ennyire szerelmes??


Kerüld el a pasit, mást nem tehetsz.

2012. máj. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
63%
Remélem a pasi nyelvtantanár, mert akkor lesz közös témátok.
2012. máj. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
30%
Szégyen-gyalázat, hogy 11 évesen rosszabbul írsz, mint egy másodikas.
2012. máj. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
24%
Kedves válaszolók!11 éves kislányról van szó aki kétségbe van esve.Miért kell vele így viselkedni?Szerintem az lehet a probléma,attól félsz,hogy elveszíted anyukád.Ülj le vele és mond el neki mit érzel.Nincs ebben semmi kivetni való.De hidd el nem lesz olyan akit nálad jobban szeretne.Most boldog,és szerelmes ahogy te is írtad.Vigyázz magadra és próbáld meg elfogadni az"új pasit"
2012. máj. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
64%
Az a szégyen-gyalázat, hogy meg akarta ütni egy idegen és az anyja nem szólt semmit. Hányingerem van az ilyen emberektől. Anyádnak nem kötelező, hogy legyen pasija, sok nő él egyedül, de legalább nem hozza veszélybe a gyerekét.
2012. máj. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"Adjatok, és akkor ti is kaptok. Jó, tömött, megrázott és túlcsorduló mértékkel mérnek öletekbe. Mert amilyen mértékkel ti mértek, olyannal mérnek majd nektek is."


Régi, de még működik :)

2012. máj. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!