Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi a véleményetek róla?...

Mi a véleményetek róla? Anyámnak új pasija van és majd megyünk nyaralni, de mindenképp kiakarom kerülni hogy esetleg előtte kelljen átöltöznöm.

Figyelt kérdés
Nem bírom,meg nem is az apám,eleve szégyenlős vagyok,szerintetek engem is meg lehet érteni,mert ő meg ilyen emberre nyitogatos fajta,lehet beszéljek velük erről és akkor tuti nem lesz ilyen szitu.A haverjaimmal is dumáltunk ilyesmikről és őket is zavarná ez a szitu
2010. ápr. 18. 19:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Miért kellene előtte öltözni, vetkőzni? Ez teljesen a magánügyed, jól néznénk már ki!!! Ha ezt nem tartja be, akkor nem normális, és anyád is gondolkodjon el akkor egy iciri picirit, mielőbb nagyobb gáz lenne belőle. Hány éves vagy? És lány, gondolom!
2010. ápr. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Lehet, majd a nyaralási napokban a fürdőben kéne átöltöznöd.
2010. ápr. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
12 és fiú,mert lehet ilyen strandra megyünk és én inkább előre fürdőgatyát veszek fel,nem szeretnék esetleg az öltözőben vele együtt átöltözni,az olyan ciki,az idegenek nem zavarnak annyira,de mindig azért eleve gyors vagyok,meg úgy állok hogy ne lehessen látni belőlem semmit.Azért gondoltam erre a dologra,mert már volt nálunk és nem az a szégyenlős fajta,úgy van vele én is fiú vagyok,tökre lekapja a gatyáját bárki előtt,de én akkor sem szeretném előtte,tudod az a felfogása hogy én is srác vagyok na és akkor mi van ha meglát,de akkor is,én a papám előtt sem szoktam így mászkálni és apám is kopogtatni szokott.Szóval nem tuti hogy lesz ilyen szituáció,de hogy megelőzem arra gondoltam,hogy errőle beszélek anyámmal is hogy nemhogy ilyen előforduljon véletlenül.
2010. ápr. 18. 19:25
 4/24 A kérdező kommentje:
Igazából ez még csak para,de szerintem ha beszélnék velük,hogy legyenek szabályok akkor lehet előre mindenféle esetleges kellemetlenségeket el tudnánk kerülni.Szerintetek ez jó ötlet?
2010. ápr. 18. 19:27
 5/24 anonim ***** válasza:

hát elég gáz ez így

menj el nudista strandra, trennirozni magad kicsit

és akkor rájössz, hogy senki nem kiváncsi a p*csödre

és nem történik semmi, ha juj, meglátnak

2010. ápr. 19. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Létszi normális válaszokat!

Tudom,hogy nem kíváncsi rám,nem bu..,de semmi köze nincs hozzám,nem is ismerem,alig 1 hónapja jár fel hozzánk néha és már úgy viselkedik az első naptól,mintha ő lenne a főnők,irányítgat mindenkit.Az anyám választotta nem én, különöseb bajom nincs vele,van osztálytársam meg haverom is akiknél szintén van élettárs a szülők részéről,de ők tiszteletben tartják az embert,kikérik a véleményét és abszolult nem nyitogatnak rájuk,főleg ennyi idősen.Szerintem egy idegen ne nyitogasson rám.Inkább beszélek anyámmal róla,mert itt úgyis csak le leszek hurrogva,holott a velem egyidősek többsésének úgyanúgy nem tetszene egy ilyen szitu.

2010. ápr. 19. 08:03
 7/24 anonim ***** válasza:

Ha gyorsan átöltözöl, tényleg nem érthető, hogy miért probléma ez neked. Ha anyukád hosszú időre választotta ezt a jóembert, akkor meg úgyis sok ideig még láthatjátok egymást bármikor ruha nélkül... ellenkező neműnél még érteném a dolgot, 12 éves kor fölött, persze... de így...

(itt amúgy egészségügyi kérdések, problémák szoktak fölmerülni, nem is értem, hogy ez hogy jön ide)


Ez legyen a legnagyobb problémád amúgy :)

2010. ápr. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Hát,de akkor is eleve két fürdőszobánk van,mert családi házban lakom,ennyi időseknél meg normáli ember nem mászkál be,v. kopogtat és megkérdezi.Én akiket ismerek azoknál mindig volt ilyen alapvető diszkréció,nem tudom egyébként hogy tartos lesz e a kapcsolat,mert tényleg néha már most vannak viták,uralkodó tíőusú pasi.Nem tudom,hogy felnőtt vagy-e ill. mennyi idős,de szerintem össze jönnél egy nővel és normális vagy és van már egy kamasz fia,azért nem így indítasz,nálam volt hogy fürödni akartam menni és a vizem megeresztettem és már vetköztem volna erre kopogás nélkül bejön,mert kellett neki valami,pedig a másik fürdőben is van és csak annyit mond ne zavartasd magad,bocsi akkor láttam vagy 3-4*-re.


Nem tudom én a nőknél is láttam hasonló esetet és ők másképp viszonyultak a dologhoz,eleve azt írták,hogy meg kell kérdezni a gyereket,meg nem szabad ilyeneket csinálni.Pl a nagybátyá sokkal többet látom és ha valami nagyon kellene neki mi alatt fürdök minimum kopogna.Egyébként meg attól hogy bárkivel együtt élsz nem szükség szerű hogy lássátok egymást meztelenül,mért ha lány lennék,akkor mi lenne,meg a kamaszokhoz már a szülők sem szoktak bemenni,hisz csak megtud egyedül fürödni,meg már inkább a haverokkal mennek úszodába is,mint a szülőkkel.

2010. ápr. 19. 10:14
 9/24 A kérdező kommentje:

Nekem probléma főleg ha nagyon nem bírok valakit és mindjárt így indít,de azért ide írtam mert kíváncsi voltam a férfiak véleményére is,a nők gyerek pártiak általában,figyelmessek,probálnak a gyerekekkel is kapcsolatot kiépíteni.


Nem tudom a havejaim is egyetértettek velem,pedig jó pár idősebb nálam,de ezt a 12 sem értem hogy mért fölötte érhtető,egy alsós gyerek is rég szégyenlős már idegen emberek előtt,és egy 12 éves meg már fejlődik,a szülő meg megint más.

2010. ápr. 19. 10:20
 10/24 anonim ***** válasza:

Te, amikor ereszted a vizet és épp vetkőznél... ezt nem értem... hát készülsz a vízbe, mielőtt levennéd a ruháidat, bezárod az ajtót. Nem? Azt ne mondd, hogy nem lehet zárni a fürdőszobát. Mert ha nem lehet - van, ahol a WC-t se lehet - akkor ott arról van szó, hogy ez az életstílusotok, anyukádnak is meg a pasijának is, csak épp te nem alkalmazkodsz ehhez. Amit lehet csinálni, de akkor szólni kell, hogy te egyedül szeretsz meztelenkedni és főleg, hogy a fürdőkre legyen zárható ajtó... mert ha nincs, akkor simán besétálhat bárki.

Aztán JÓL MEGLÁTJÁK A KUKIDAT ÉS AZTÁN MI LESZ!!!!!!!!!!!!!!


A tréfát félretéve: neked van valami elváltozás, műtéti heg? Vagy mi miatt vagy ilyen szégyellős?

2010. ápr. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!