Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi a véleményetek róla?...

Mi a véleményetek róla? Anyámnak új pasija van és majd megyünk nyaralni, de mindenképp kiakarom kerülni hogy esetleg előtte kelljen átöltöznöm.

Figyelt kérdés
Nem bírom,meg nem is az apám,eleve szégyenlős vagyok,szerintetek engem is meg lehet érteni,mert ő meg ilyen emberre nyitogatos fajta,lehet beszéljek velük erről és akkor tuti nem lesz ilyen szitu.A haverjaimmal is dumáltunk ilyesmikről és őket is zavarná ez a szitu
2010. ápr. 18. 19:14
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Nem szenvedtem tőle,csak zavart,de már úgyis el lett intézve.

Ne mászkáljon be,majd eldöntöm ki előtt zavar és ki előtt nem.Na mennem kell.Mért te bárki előtt simán?A nudizmus meg meg megint más,de mint írtam nem úgy kell elképzelni,hogy mindenki előtt elbújnék,de megválogatom,haverokkal persze ha megyünk úsziba hogy átveszük a gatyát,az megint más.Na most már tényleg mennem kell

2010. ápr. 19. 17:15
 22/24 A kérdező kommentje:
A nudizmust ne keverd ide,elég fura lenne ha egy egész családok mászkálnának így,az egy tök más történet,a nudistáknak ez a normális,de aki normális az nem akarja soha az ő elképezeléseit másra erőltetni,én a nudizmust is elfogadom csinálja ha neki az jó,de nekem meg ez a jó egyébként takargatásra meg annyit mindenki szokott alsóban mászkálni.A recska meg hogy jött ide nem ezvolt a gondom.Na mennem kell mostmár tényleg.
2010. ápr. 19. 17:20
 23/24 anonim válasza:
szerintem a korod ellenére nagyon éretten gondolkodsz, és ez tök jó, nekem nagyon szimpatikus!mindenképpen szólj édesanyádnak, ő biztosan tudja majd, hogy hogyan 'tálalja' a s dolgot a pasijának!
2010. ápr. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
a recska úgy, hogy azt minden férfi megérti, hogy egyedül akarod csinálni, és még bocsánatot fog kérni
2010. ápr. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!