Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi a véleményetek róla?...

Mi a véleményetek róla? Anyámnak új pasija van és majd megyünk nyaralni, de mindenképp kiakarom kerülni hogy esetleg előtte kelljen átöltöznöm.

Figyelt kérdés
Nem bírom,meg nem is az apám,eleve szégyenlős vagyok,szerintetek engem is meg lehet érteni,mert ő meg ilyen emberre nyitogatos fajta,lehet beszéljek velük erről és akkor tuti nem lesz ilyen szitu.A haverjaimmal is dumáltunk ilyesmikről és őket is zavarná ez a szitu
2010. ápr. 18. 19:14
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Nincs minden normális,de akkor se mászkáljon be egy idegen foszer,akit láttam vagy 10 alkalommal eddig,egyébként nem tudtam hogy nálunk van amikor fürödni mentem,de ha olyan rokonom van nálunk akit ismerek az sem mászkál be hozzám,ha kell valami kopogtat.De mindegy mert mindjár én leszek itt leszólva,nyugi ezentúl zárom,meg lehet beszélek is vele róla,ha lenne még egy ilyen szitu.Lehet hogy hozzád bárki,bármilyen idegen bármikor benyitogálhat és nem zavar,de nem ez jellemző az átlagra.
2010. ápr. 19. 12:53
 12/24 A kérdező kommentje:
Nem ismerem ezt a tagot!Ha úszodába megyek a haverokkal szoktam,akikkel tök jól kijövök,velem egyidősekkel,rég óta ismerem,de náluk sem szokás ez a dolog,hogy valaki csak úgy jön és akkor nyitogál.Tisztában vagyok hogy nem kíváncsi rám,de akkor is hadd döntsem el magam ki előtt vetközök és ki előtt nem,egyébként meg ennyi időseknél meg rég nem kellene már kevernie senkinek ha fürdenek,bár az is lehet hogy nem hallotta hogy bennt vagyok.De majd megbszélem vele
2010. ápr. 19. 12:58
 13/24 anonim ***** válasza:
Zárható a WC? Bezárható a fürdő nálatok?
2010. ápr. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Aha ez lesz meg beszélek is vele,szerintem véletlen volt,de egy bocst mondhatot volna azért
2010. ápr. 19. 15:33
 15/24 anonim ***** válasza:

Akkor harmadszorra is, egyben utoljára:


ZÁRHATÓ A FÜRDŐSZOBA NÁLATOK?

2010. ápr. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Igen zárható,és zárom is ezentúl.Most beszéltem vele,amíg anyu nem volt a közelben,de ilyen 3 mondattal elintézte,azt mondta majd probál erre figyelni,meg a szobámba is legközelebb bekopog ha akar valamit.Nagy beszélgetés nem volt,de meg lett oldva ez a lényeg.
2010. ápr. 19. 17:03
 17/24 anonim ***** válasza:

én írtam a nudista strandot


nem szabad ennyire szégynelősnek lenned, és a pláne az, hogy ettől te érzed magad rosszul, te szenvedsz, magadnak csinálsz ezzel rosszat

legyél picit lazább

ée emiatt jó a sokkterápia

rájössz, hogy jé, nem történt semmi


"és már úgy viselkedik az első naptól,mintha ő lenne a főnők,irányítgat mindenkit" na ez mindentől függetlenül gáz, ha levetkőzöl előtte akkor is

inkább ez a te bajod

mond meg neki, hogy nem az apád, és ne utasítgasson

2010. ápr. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

vagy amikor rádnyit, akkor mond azt, bocs öreg, de éppen recskáznék, becsuknád az aktót, legközelebb kopogj

mondjuk ehhez mindig félig letolt gatyában kell üldögélned otthon :D

2010. ápr. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

érdekesen éltek

van ahol a családtagok is otthon flangálnak meztelenül, ez a magunk takatrgatása nekem nagyon furcsa, szerintem ruha nélkül lenni abszolút természetes dolog, sőt még kellemes is

2010. ápr. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

jut eszembe, miért nincs a fürdőszoba ajtón kulcs?

és akkor nyugodtan tudsz fürödni (meg a kádban recskázni) nem nyit rád senkisem

2010. ápr. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!