Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A férjem joggal követeli azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem joggal követeli azt a pénzt amit plasztikai mütétekre költöttünk váláskor? Nem dolgoztam

Figyelt kérdés
2012. máj. 11. 10:32
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
7%
Minek mentél hozzá, de azért a mellnagyobbításnak örültél....
2012. máj. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:

Kösz.mivel nem hivatalosan adtuk ki a lakast azt mondta a férjem azt nem lehet beszámolni mert a bíróság majd engem büntet meg.

Mivel az én lakásom. De még a kaját meg mindent kiszámolgatott egy papiron. De ha így vesszük akkor a mütét meg a lakaskiadásból lett fizetve.Megmondta bosszut áll rajtam.ha kell ad pénzt a volt bérlőnek hogy nyomjon fel az apehnál.nem bírja elviselni hogy nem bírtam a kalitkájában már.meg megalázó a mütétről beszélni a bíróságon ki tudja a bíró is mit gondol majd. Azt meg hogy bizonyitom hogy ő akarta a mütétet.



Megnéztem az index fórumot még az ár is stimmel.Akkor angelina meg a mary akárki is lanyané. Csak miért azt irja hogy kedvezménykuponát ingyen átadná. A felvilágosítást erről is kösz.

2012. máj. 12. 11:47
 33/41 anonim ***** válasza:

A bíróság jogszabályokban gondolkozik, nem szimpátia alapján dönt.

A végleges mérleg merre billen?

2012. máj. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:
Ő keresett havi 300at a lakás meg 80 ért volt kiadva.
2012. máj. 12. 12:28
 35/41 anonim ***** válasza:
62%
A mérleget úgy értem, hogy ha a házasság idejére az ÖSSZES bevételt és kiadást leírjátok, akkor melyik lesz több?
2012. máj. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:
A bevétel több. Férjemnek van is pénze még a bankban
2012. máj. 12. 12:34
 37/41 anonim ***** válasza:
44%
Amit a házasságotok alatt a férjed keresett, az közös tulajdon. Hogy mire költöttétek az csak rajtatok múlt. Váláskor a meglevő vagyonon kell osztozni. Ami az életközösség megszakadásakor a bankban volt, az az összeg is feleződik. Nincs ilyen, hogy kinek mennyi volt a bevétele, felesleges számolgatni. Házasságkötés előtti vagyon marad a férjedé, ami az esküvő utáni bevétel az közös. Ha vett a férjed egy motort, autót, repülőt, annak a fele a tiéd, akkor is, ha az ő nevén van. A műtéted pedig már két éve volt, nem feltételezhető részedről a rosszhiszeműség, hogy gyorsan lenyúltad az árával, majd leléptél. Nem fogják megítélni.
2012. máj. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
Sőt, ha a bankban volt nagy összegű megtakarítása, az az utáni kamat fele is a tiéd, a különvagyon haszna is közös vagyon. Viszont ha hitelt vett fel, annak a fele téged terhel. Beadtátok már a keresetet?
2012. máj. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig a válaszokat, de gondolom, ezt a férj kérdezi, igazolva magát...
2012. máj. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
76%
Még váláskor is költöttetek plasztikai műtétre? Ez az igazi szerelem!
2012. máj. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!