Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A férjem joggal követeli azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem joggal követeli azt a pénzt amit plasztikai mütétekre költöttünk váláskor? Nem dolgoztam

Figyelt kérdés
2012. máj. 11. 10:32
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
72%
Mai világban ennél cifrábbak is megesnek,akár igaz is lehet, nem tisztünk eldönteni és nem is tudjuk.
2012. máj. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
92%
Nem követelheti. Ha műfogsort fizetett volna neked, azt sem követelhetné.
2012. máj. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:
Kutvólgyiben mütöttek de magan mütét elvileg. Számlát nem adtak de zárót igen. És le van irva hogy milyen mütét. Hozzáteszem a férjem akarta a mütétet példázóskodott hogy tul vékony vagyok és nem allnak rajtam ugy a ruhák mint ezen azon.
2012. máj. 11. 23:48
 24/41 anonim ***** válasza:
92%
Nem ítélik meg. Sőt, akár te hivatkozhatsz arra, hogy a műtét miatt kb. 10 évente (vagy nem tudom mennyi) újra kés alá kell feküdnöd, ami folyamatos plusz kiadás lesz számodra. Már ha implantátumod lett.
2012. máj. 12. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
0%

amúgy ha házasság alatt neked semmilyen jövedelmed nem volt, és ő tartott el akkor te onnan semmit nem fogsz kapni, szép is lenne hogy ha az egyik dolgozik a másik meg lustaságból nem és váláskor feleződne minden


Szerintem a műtét árát nem fogja visszakérni, elég gáz lenne ő rá nézve is, meg ha azt mondod hogy ő kérte akkor meg végkép nem kérheti vissza, azt meg ő se és te se tudjátok bizonyítani, hogy valójában miért is történt ez a műtét, szóval ezzel nem fognak foglalkozni

2012. máj. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
34%

És milyen műtét volt, kövérítő? túl vékony voltam bla bla....pfff

a sok hülye, hogy védik, de ha plasztikcica megy az utcán egyből ribancozzátok, itt meg nem dolgozik a csaj, el van tartva, ki tudja hány emberrel kef.élt félre meg használta ki a férjét de kö.csög férj...no komment. Ilyenkor hol vannak azok a hozzászólók akik azt írják, hogy egy ember okkal haragszik meg a másikra ha ilyet tesz váláskor?....

2012. máj. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
Gondolom akkor B.G. műtött. Biztos lehetsz benne, hogy az OEP-nél valamilyen TB támogatott műtét is fel van írva aznapra, így két irányból szedte be a pénzt. Ha a férjed megpiszkálja az ügyet, akkor egyrészt a Kútvölgyit szénné bünteti az OEP csalás miatt, illetve nyoma lesz, hogy téged is műtöttek. Mivel sérvműtéted/onkológiai műtéted (ezekre szokták kilistázni) gondolom nem volt, szakértő utána fog nézni, hogy mi történt és fel is lesz göngyölítve.
2012. máj. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:

27 es igen ő mütött hude kicsi a világ. Téged is ő mütött vagy ott dolgozol?

Parral előtti hozzászolo én sose csaltam mg a férjem és ő követelte hogy ne dolgozzak mert féltékeny volt arra hogy akkor férfiakkal kell beszélgetnem. Naponta óránként hívott valamikor sürübben. A telefonon kutatta a táskámban kutatott éjjelente fizioterápiara se mehettem mert férfi volt a recepciós.betegesen féltékeny volt a férjem pedig oka semmi nem volt rá.

2012. máj. 12. 10:00
 29/41 A kérdező kommentje:
Ja és nem követelek semmit a férjemtől nekem saját lakásom van amit kiadtunk eddig ahol éltünk az a férjemé mind2 lakás házassag előtti nincs min pereskedjünk de őnmost ezzel a plasztiaki mütéttel akar nekem keresztbetenni sőt a 8 éves eltartásom is követeli azt tudodm hogy nem tudja de a plasztikai mütétben nem vagyok biztos kérheti e.
2012. máj. 12. 10:02
 30/41 A kérdező kommentje:
26. Mellnagyobbtás egyébént.270cc.
2012. máj. 12. 10:03
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!