Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Sokan elhagyják a családjukat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan elhagyják a családjukat?

Figyelt kérdés
Azokra az emberekre értem, akik már nem olyan fiatalok, hanem már negyven fölött vannak.
2009. jún. 20. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Az ismeröseim között nagyon sok ilyen van.Sajnos még én is közéjük tartozom,pedig 50 fölött vagyok.A férjem is elhagyta családját,ripsz-ropsz.Én csak azt sajnálom,hogy nem én hagytam el 3o évvel ezelött,Öt.
2009. jún. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Sokan. Mindkét nembeliek, ebben teljes az egyenjogúság. Miért? Mert a nők, ha már hosszú házasságban élnek negyven felett, gyakran szem elől tévesztik miért is vannak férjnél. Vagyis nem szánnak elég időt a férjükre, csak a gyerekekre, a háztartásra, a barátnőkre, a vásárlásra és ha már nagyok a gyerekek, olyan elfoglaltásokra amik most már, "járnak" végre a ház asszonyának. A férj és a házasság újra felfedezése pedig valahogy már nem fér bele a napi, a heti, a havi időkeretbe. A férfiak pedig már fiatalon, alig negyven elmúltával elkezdik hajszolni az egyre fiatalabb lányokat, mert a férfiasságuk önmaguknak való igazolása ezt kívánja. Otthon már csak a rutin várja őket, de idegenben még meg tudják mutatni, mi is az igazi virtus. Ez egyszerű kapuzárási pánik. Így aztán maradunk mi nők megcsalt, házsártos, örökké elégedetlen, nyafogó, elvált asszonyok, magunkra. És mi férfiak, meg nem értett, kivert, asszonyi iga alól felszabadult, kiutált élet császárai, akik kénytelenek vagyunk nálunk 15-25 évvel fiatalabb pipikkel vigasztalódni. Pedig, ha semmi mást, megtanulhattuk volna a nagyszüleinktől az egymásra figyelést és a másik feltétel nélküli elfogadását. Hiszen láthattuk, amikor a papa és a mama kézenfogva sétáltak még nyolcvanéves korukban is. Kár értünk és az elrontott életünkért.
2009. jún. 21. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is válok 43évesen,24év után,,,és pontosan azért,hogyha megérem azt a 70-80évet akkor talán én is sétálhassak kéz a kézben valakivel mert a férjemmel ezt már nem tehetem évek óta,,,,,,
2009. jún. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Picivel átléptem a 4X-et, és a válás utolsó szakaszát várom,és ha tetszik Neked, ha nem, éppen most érzem magam fiatalnak.

Azt vallom, hogy "nagyon fiatalon" vakon, a kinézetre koncentrálva házasodunk, háttérbe szoritva azokat a dolgokat, amelyek akkor nem fontosak, de éppen ezek tartanak össze két embert.

Nevezetesen alig vesszük észre a belső értékeket, vagy nem is keressük őket, hisz nem számit semmi csak a testi közelség,,,

és később jövünk rá, nem jól választottunk.

Igen, én most tanultam meg szeretni, érezni, és örülni olyan apró dolgoknak, amit a régi kapcsolatomban nem kaptam meg, és így nem is tudtam, hogy létezik.

2009. jún. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az előtted író vagyok és ugyanezt érzem,,,,fiatalnak érzem magam és most tudtam meg mi az ha valaki nagyon szeret és szerethetem,,,,
2009. jún. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!