Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek azoknak a ferfiak,...

Szerintetek azoknak a ferfiak, akik elhagyjak a parjukat (esetleg feleseguket/csaladjukat), hany szazalekuk akar majd "visszaterni" elozo kapcsolatukhoz? Hanyan "konyorgik" vissza magukat?

Figyelt kérdés

Gondolok itt olyanokra, akik rauntak a meglevo kapcsolatukra, esetleg felre kacsintgatnak, vagy csak egyszeruen, allitasuk szerint "elmult a szerelem".

Hja, es abban az esetben, ha a no szereti ot...


2010. nov. 4. 12:52
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
*ferfiaknak
2010. nov. 4. 12:54
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem lehet tudni, nincs errol pontos statisztika, de nyilvan, akinek nem jol sult el az a kapcsolata, ami miatt kilepett (marpedig alt. nem szokott hosszura sikerulni, ha egy harmadik miatt lep ki valaki), akkor meg lehet az esely arra, hogy visszakonyorgi magat. De miert kerdezed? Csak nem arra varsz, hogy a te exed ezt tegye? Ne engedd vissza! Ha egyszer megtette veled, az azt jelenti, hogy ott mar valami elromlott, es ujra megteheti konnyebben.
2010. nov. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
88%

Engem 12 év után hagyott ott a párom másfél hónapja egy 20 éves kis cafkáért most már mondta, h nem olyan a főzelék ahogy elképzelte.

Mennyi ideig voltatok együtt?

2010. nov. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ. Ha nem bírta elviselni a kapcsolatot, akkor talán soha nem megy vissza. Ha viszont csak friss húsra vágyik és azért, akkor nagy eséllyel vissza fog kacsintgatni.
2010. nov. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Februar ota vagyunk "egyutt", de megy a huza-vona mar 2 honapja... Nem tudja mit akar... S szerintem kepben van egy leanyzo is, aki regen pattintotta, de kozbe meg irogatta neki az sms-et("almomban nalad jartam..." meg "ma meg a csillagok is szebben ragyognak..."), most meg mar setalgatni hivja el...

S igazsag szerint en mondtam neki, hogy ne gondolkodjon tovabb, hogy velem akar-e lenni vagy sem, mert dontottem en helyette... Menjen inkabb setalni... Aminek latszolag most orul, mert nem keres 2 napja, de a szivem melyen remelem, hogy majd keresni fog, de addigra mar lehet keso lesz >:)

Decemberben kell megszulessen a kozos babank(veletlenul sikerult), de mar ket honapja xarik a fejemre... Ha addig latok rajta valami valtozast, lehet, hogy kibekulok vele, de a baba szuletese utan barmikor felbukkan az eletunkben, ahogy jott, ugy mehet is... Mert ha nem lesz ott velunk szuletesekor, tobbe nem is kell legyen...

2010. nov. 4. 13:35
 6/20 A kérdező kommentje:

Allitolag nagyon szeret... De akkor meg miert nem volt kepes ket es fel honap alatt eljonni hozzam?! (mentem volna en hozza, de veszelyeztetett vagyok, s nem utazhatok. Tolem 500 km-re lakik, de 170-re egyetemezik... Evfolyamtarsaim elhoztak volna ingyen, es vissza is vittek volna... szoval felvettek volna a lakasa elott, es letettek volna elottem... nem a penz a gond, vagy az utazas... csak egyszeruen, "nincs kedve"). Irogatja az sms-et, hogy mar nagyon hianyzok neki, meg szeret... de irni barmit lehet... tettekben nem fejezi ezt ki...

(amugy en leutaztam hozza 500 km-re meg augusztusban, de akkor is szinte xart ram... Jatszott meg aludt... Akkor lattam utoljara, augusztusban.)

Ahh, de hagyom is a francba...

2010. nov. 4. 13:41
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Szegény!:( Ha esetleg visszakönyörögné majd magát, nehogy visszafogadd! Nem érdemel meg se téged, se a babát. Ő is akarta, hogy megtartsd? Nagyon nehéz lehet neked, de kitartást!
2010. nov. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
79%

Én nem hiszek a "véletlenekben", ha gyerekről van szó. Aki nem akar gyereket, védekezzen, ez rád és a pasidra is vonatkozik. Ha te nem akarsz, lehet tabit szedni, ha ő nem akar, lehet gumit húzni.


Mellesleg nekem aztán könyöröghetne egy ilyen pasi, tutira nem foganám vissza. Nekem van annyi önbizalmam, hogy tudom, hogy megérdemlem, hogy szeressenek. A szeretetbe meg nem fér bele egy megcsalás.

2010. nov. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Most probalj megnyugodni es csak a babadra gondolj, de tudom, hogy nagyon nehez helyzetben vagy, mivel a kozos babat hordod a szived alatt.

Sajnos a parod, mint ahogyan irod is, nem igen tisztazta le meg, hogy mit is akar, de amikor oszinten szeret es mar varandos is vagy, igy mar szemet modon viselkedik!

Ezt bevallom oszinten, hogy En nem tudnam megbocsajtani, mivel Enis voltam varandos es tudom azt, hogy mit jelent ilyenkor a tars, a szereto tars. Tehat inkabb Veled kellene torodnie, es vigyazni Rad, hogy ne idegeskedj, s mindig azt kellene lesnie, hogy mire van szukseged, En igy gondolom, hogy ez lenne a termeszetes.

Ilyen tulajdonsaggal biro szemelyiseggel En nem kotnem ossze az eletemet, meg akkor sem, ha kozos gyermekunk szuletett, mivel kiszamithatatlan es megbizhatatlan.

2010. nov. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Bocsánat én most pont a másik oldalon állok mert én vagyok az ex aki vissza akarja kapni a párját...


Nem biztos, h hasznosnak fogod gondolni amit mondok de szerintem várd meg, h megszülessen a pici és akkor szerintem észhez fog térni.

Nem véletlen döntöttetek úgy, h megtartjátok a babát...

De ha akkor sem tér észhez mikor megszületik a baba, h kihez tartozik igazából akkor tényleg lépjen le.

2010. nov. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!