Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek azoknak a ferfiak,...

Szerintetek azoknak a ferfiak, akik elhagyjak a parjukat (esetleg feleseguket/csaladjukat), hany szazalekuk akar majd "visszaterni" elozo kapcsolatukhoz? Hanyan "konyorgik" vissza magukat?

Figyelt kérdés

Gondolok itt olyanokra, akik rauntak a meglevo kapcsolatukra, esetleg felre kacsintgatnak, vagy csak egyszeruen, allitasuk szerint "elmult a szerelem".

Hja, es abban az esetben, ha a no szereti ot...


2010. nov. 4. 12:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

*Bocsánat én most pont a másik oldalon állok mert én vagyok az ex aki vissza akarja kapni a párját...


De miért? Nem zavar, hogy ő már nem szeret? Tudsz innentől úgy élni, hogy bármikor leléphet megint?

Nem kötekedésből kérdezem, őszintén szeretném érteni, de nem megy.

2010. nov. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Mikor megtudtam, hogy babat varok, kijelentette, hogy vagy elvetetem, vagy szakitunk. Persze nekem nem ert meg annyit egy pasi, hogy megoljem a gyermekemet! Ugyhogy elvallaltam a babat, tudtam, hogy egyedul leszek. Ez volt aprilis kozepen. De mivel egyetemre egy varosba jartunk, egyutt is laktunk, olcso es jo helyen. Igy annyiban maradtunk, hogy egyutt maradunk egyetem vegeig(junius vegeig). En ezt ugy ahogy volt, elfogadtam.

Hazajottem junius elejen, es elmondtam anyukameknak, hogy babat varok, de a parom nem marad velem. Anyukamek szerint is helyesen dontottem, es tart karokkal vartak haza a babaval egyutt(orokre halas maradok ezert!). Visszamentem a cuccaimert, de akkor mint aki teljesen megvaltozott! Kell neki a baba, kellek neki en, velem akar maradni, szeret, stb stb. Kulonos fordulatot vett az egesz... Persze orultem, hogy ezt mondta, mert hat valljuk be oszinten, eletemben eloszor fulig szerelmes voltam(vagyok...) valakibe....

Ez az allapot tartott nehany hetig... Aztan kezdodtek az elbizonytalanodasok... (hozzatennem, hogy nem akarom kihasznalni, s ezert a babat a nevemre teszem, igy nem kerek tole gyerektartast sem! meg semmi fele anyagi tamogatast sem!). Mikorra ujbol felfogtam, hogy egyedul kell mindent vegigcsinalnom, megint jott, hogy bekuljunk ki... aztan megint elbizonytalanodott... s mar annyira hianyzott, hogy volt, hogy en konyorogtem, hogy bekuljunk ki(stupid me)...

Most is ugyanezt csinalja. Most speciel nem kellek neki... Aztan annyira kivancsi vagyok mar hogy mi lesz a kovetkezo lepese...

Mert hogy en tovabb egy tapottat se mozdulok, az is biztos! Pedig nagyon szeretem, es nagyon hianyzik, de mar total hulyet csinaltam magambol!

Szoval kb igy all a helyzet...

Mindemellett hagytam, hogy alazzon annyit amennyit csak akart(voltak hibaim a multban, mielott ot megismerhettem volna), ugy ereztem megerdemlem a bunteteset. De azt mar nem fogom turni, hogy most is olyanokat mondjon nekem, hogy "mas fa*ra ulok", mikozben ot hivogatjak setalni(s ment is volna, ha epp az egyetemi varosban tartozkodik... de hat, "sajnos" otthon volt...)

Tenyleg szemet ember modjara viselkedik, de volt mar, hogy ugyanezt megtette egy regi baratnojevel, aztan mind visszasirta a regi kapcsolatat(meg mellettem is!) - persze ott nincs baba...

Vajon megprobal majd bekulni, ha latja, hogy en xarok ra?

(Szivem szerint vissza is fogadnam. Eszem szerint termeszetesen nem! => nem tudom mit tennek...)

2010. nov. 4. 14:35
 13/20 A kérdező kommentje:

En megertem szegenykemet... :( Szerelmes, csak ugy, mint en :(

De tenyleg, szedjuk ossze magunkat, es ne engedjuk, hogy labtorlonek hasznaljanak minket!

Ajanlottak nekem Dr. Csernus Imre - A NO cimu konyvet, elvileg ez segiteni fog megalljt parancsolni az erzeseknek! Ha gondolod szerezd meg, s kezd el Te is olvasni... Alljunk valahogy a sarkunkra! (Irj privatot, s elkuldom ha kered...)

Amugy nem Te vagy az, aki "utolso ejszakat" kert a parjatol?

Akarki is vagy, tudom mit erzel, s tudom milyen kegyetlen az egesz helyzet... Kitartas!

2010. nov. 4. 14:39
 14/20 anonim ***** válasza:

A 14:27-esnek írom.


De valószínű, h érez még irántam mert ha nincs vele a cafka én vagyok az első gonolata engem hív. Hetente többször találkozunk...

Nem olyan a főzelék ahogy elképzelete... ezt Ő mondta nekem.

12 évig voltunk együtt akár mit is csinál kötődik hozzám.

2010. nov. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Nagyon áldatlan ez a helyzet :(

Tudom, könnyű ilyet írni, de nekem marhára nem kéne egy olyan férfi, aki el se tudja dönteni, hogy kellek-e neki.

Elveszíteni se akar, de "bevállalni" se titeket. Míg eldönti, remélem felbukkan egy normális valaki az életedben.

Ne hagyd mindig visszatáncolni, ez így nagyon komolytalan!

Én nagyon sok sikert kívánok a babával! Legyen most ő a legfontosabb!

2010. nov. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Tudod most Neked nagyon nehez, es a babad is erzi ezt mar most a pocidban. S ha netan megis visszajonne a parod es ujra elkezdene elni igy az eletet, hogy egyszer erez irantad, s hianyzol, de mar 1 het mulva megvaltoznak az erzesei, igy mar a babadnak is rossz lesz, mivel ketten fogjatok ugyanezt erezni a gyermekeddel.

Tehat igy probalj donteni, hogy most mar nem egyedul vagy, mar ketten vagytok es nem biztos, hogy a babadnak egy ilyen viselkedes az apa reszerol egeszseges lenne.

Adj halat a teremtodnek, hogy a Szuleid melled alltak ebben a helyzetben, es elfogadtak a Te dontesedet, tehat ugy kell dontened, hogy boldogok legyenek Okis, de Te is es a pici is! A szeretetet kell megadnod a babadnak, de a parod mellett dontesz, akkor mar az Te egeszsegednek is artani fogsz, mivel nem vagy nyugodt lelkileg, s mar a baba az anyatejjel is megfogja ezt erezni. A babadra gondolj, es Magadra.

2010. nov. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Én vagyok, aki nem érti, miért fogadnátok vissza a hűtlen exet. Kérdező, nagyon szomorú volt olvasni a kommentedet, a megalázásokat. A baj az, hogy valahol nagyon elrontottad. Senkinek nincs joga megalázni mást, és senki nem érdemli meg a büntetést és a megalázást. Megbüntetni a gyerekeket szokás, ti pedig felnőttek vagytok. Értelmes felnőttek pedig megbeszélik a problémát, nem megaláznak és megalázkodnak. Egy kapcsolat, egy párkapcsolat nem hatalmi játszma, nem nagyságos úr és szolga van, hanem két egyenrangú társ, partner, akik kölcsönösen tisztelik egymást. Hol vagy te mint társ, amikor megaláznak? Hol vagy te mint ember? Meg kellett volna húzni a határaidat, mert azok után, hogy egy ócskra ribancnak tekint az exed, akivel bűrmit meg lehet tenni, mert tűri, ebből a pozícióból nagyon nehéz kikerülni, azt is mondhatnám, hogy lehetetlen. Ha az elejétől nem állsz a sarkadra, nem vesznek komolyan.

És még egy nagyon fájdalmas dolog a történetben: már nemcsak a saját sorsodról döntesz, hanem a gyerekedéről is. Ez nem csak annyiból áll, hogy hoztál EGY jó döntést azzal, hogy megtartod. Szerinted milyen élete lenne, ha az apjától neki is ugyanazokat a megaláztatásokat kellene eltűrnie, mint neked? Hány elkövetett hibáért (a gyerekek folyton hibáznak, úgy tanulnak) fogja megalázni? Gondolod, hogy ilyen környezetben egészséges marad a lelke? Később ezt a megaláztatást továbbviszi a felnőtt létbe: ha fiú lesz, akkor mint megfélemlítő (de boldog nem lesz, mert félni fognak tőle, de szeretni nem fogják), ha lány lesz, akkor mint megfélemlített. Tényleg ezt akarod?


Még egy dolog: ha TÉNYLEG szeretsz valakit, azt azt jelenti, hogy olyannak szereted, amilyen. Ha azt akarod, hogy más legyen, akkor nem őt szereted, hanem egy álomképet, akit kitaláltál, illetve a "lehetőséget", amit belelátsz. Te elfogadod az exedet ilyennek, amilyen? Az elfogadás nem "beletörődést" jelent, hanem azt jelenti, hogy örülsz neki, hogy pont olyan, amilyen. Képes vagy erre? Gondolkozz el ebből a szemszögből nézve is, valóban szereted-e vagy csak görcsösen ragaszkodsz hozzá, mert nem akarsz egyedül maradni.

2010. nov. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

No, tegnap megirta, hogy nagyon hianyzok neki, es majd megszakad a szive ertem, tudja milyen rossz lesz nekem, hogy nem lesz mellettem szulesnel, de nem teheti meg... Inkabb szenved, mint eljojjon hozzam... "Szenvedes altal erosodunk, s mi most erosodunk, ennek kell tortennie..."

Erdekes beszelgetesunk volt ma...

O bennem ket embert lat(ket ember is lakozik bennem...). Az egyik a Rib@nc, a masik egy kislany, a kicsi Boglarka. A rib@nc akkor vagyok, amikor megallok a labamon, amikor deszkurkalom magam(feltalalom), amikor nem hagyom, hogy az erzelmek eluralkodjanak felettem, hanem erosen kiallok magamert... amolyan "viking csaj" modjara harcolok az Elettel. A kicsi Boglarka pedig akkor vagyok, amikor darabokban van a szivem, amikor szet vagyok esve lelkileg, amikor mindenki belemrug, de nem rugok vissza... inkabb osszekuporgok egy kis sarokban, es hagyom, hadd rugjanak... O ezt az enemet szereti, mert ilyenkor lehetosege van rajtam segiteni(hozzateszem, mindig csak bant! - plane mikor epp a kicsi Boglarka vagyok...)

Mondtam neki, ha a szulesnel nem lesz ott, soha tobbe be nem teszi a labat az eletunkbe! S erre: "daccbol nem leszek ott, bar tudom, hogy meg fogom banni!"

Volt egy ilyen 2 oran at tarto "semmi ertelme" beszelgetesunk...

Nem tetszik neki, hogy en nelkule is ugyanugy megtudok lenni... Tudom elni az eletemet nelkule, sot, ha szuksegem lenne ra, meg part is tudnek talalni magamnak! Egyszeruen, tudja, hogy nem vagyok kiszolgaltatott helyzetben, s nem tetszik neki ez az allapot! Onzo egy alak, mondhatom!

Ma raadasul bevallotta, hogy talalkozott azzal a leannyal is... sot mi tobb, noi megerzesem azt sugja, hogy most is egyutt vannak!


Kezdek nagyon nagyon kiabrandulni belole, es kezdek rajonni, hogy nem akarok egy lelki roncs lenni csak azert, hogy mellettem maradjon - es akkor is csak lelki terrorban tartana!


S milyen erdekes, ebbe a kulonos szemelyisegebe szerettem bele. Olyan kulonos volt a kapcsolatunk az elejen(az elso honap csak)... Szavak nelkul beszelgettunk, karok nelkul oleltuk egymast, test nelkul szeretkeztunk... Neha most is elkapunk egy egy ilyen pillanatot... de mar olyan ures... akkor olyan... mas volt... Szeretem azt, aki akkor volt velem... Ezzel az enjevel pedig harcolok, hogy legyen olyan, mint akkor... De en meg mindig szeretem ot...


Mindennek ellenere, nem keresem... s lassacskan valaszolni se fogok majd...


Koszonom Nektek a sok jo tanacsot, es hogy megertoek vagytok! Sokat segitettek! Aranyoosak vagytok! S remelem en is szolgalni tudok Nektek nehany jo tanaccsal!

2010. nov. 6. 17:27
 19/20 anonim ***** válasza:
Kérdező túl bonyolitod egyszerüen menekül a gyerek és a felelőség elől, ha vissza is megy az első problémánál lelép mondván hogy ő nem akkart gyereket.
2010. nov. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Bocsi de egyértelmü,hogy ez a pasi nem szeret Téged =(

Ha szeretne akart volna Veled találkozni hisz...nem találkoztatok hónapok óta,ráadásul terhes vagy :O

Ha szerelmes lenne minden alkalmat megragadna,hogy Veled lehessen.Valószinü nem bir tőled elszakadni, és nem akarja,hogy majd mássé legyél majd(pont ez,hogy nem birja a büszkesége ,hogy számodra nélküle is van élet),azt akarja,hogy tőle függjél ezért hiteget,na de semmi energiát nem fektetet bele ebbe a kapcsolatba,csak úgy vagy neki,és kegyesen szép sms-eket ir.(de nagy szerelem)

Sajnálom,hogy ilyen borzalmas helyzetbe kerültél. :S

Viszont az nem jó hogy sokat idegeskedsz most emiatt a s.emét miatt.

Én a helyedbe azt tenném,hogy megszakitanám vele a kapcsolatot.Aztán ha majd azt látja ,hogy hónapokig nem beszélsz vele telón se semmi,majd meglátod mit lép.De szerintem mindenféleképp az lenne a legjobb,ha nélküle folytatnád az életed.A gyereketeket is majd 1évbe egyszer akarná sztem látni.Egy ilyen emberre nem lehet épiteni.

Sok szerencsét=)

2010. nov. 7. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!