Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elvált, gyermekkel élő anyukák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cse11 kérdése:

Elvált, gyermekkel élő anyukák! Hogyan lehet feldolgozni, hogy a volt férjetek barátnője a gyermekeitekkel van? És ugye a válás indoka is az volt, hogy a férjemnek már ő kell?

Figyelt kérdés

Férjem a munkahelyén összejött a kolleganőjével, ismert sztori. Én megtudtam, egy idő után beadtam a válást, már nem lakott amúgy sem velünk. Két gyermekünk van, 3 éves és 10 hónapos kislányok.

A láthatást kéthetente hétvégére ítélte meg a bíróság. Apa nem is igényel többet. Sajnos vagy nem, nem tudom, mert egyszerűen ettől a helyzettől feláll a szőr a hátamon.

Mi köze az ő új társának az mi gyerekeinknek?

Rosszul gondolkodok? Tényleg nem tudom, csak azt, hogy nagyon nehéz túllépnem rajta....


2012. ápr. 6. 22:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
34%
Dehogy te vagy a hibás! A nő is és a volt férjed is egy nagy g.nnyláda. Tudod én simán rájuk bíznám 2 hetente a 2 gyereket. Biztos élvezni fogja az új nőcske az újdonsült anyaszerepet, és hogy minden 2. hétvégéje tönkrevan. Azzal teszed nekik a legnagyobb szívességet, ha akadályozod a láthatást. Akkor nyugodt szívvel élvezhetik az új életüket, gyerekgondtól megszabadulva, mert nem ők a hibásak, hanem a h.lye ex. És az apa lelkiismeretének is jót fog tenni, ha minden 2. hétvégén 2 kisgyerek fogja emlékeztetni, mit tett. A nőnek meg minimum egy kis bébiszitterkedés jár...
2012. ápr. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
37%

11 utolso, rosszindulatod peldamutato az összes olyan nö szamara, aki ugy gondolja a hazassaggal együtt egy ferjet is kapott ajandekba (tulajdonba), akit kesöbb elloptak töle.

Kerdezö, a lehetö legrosszabbat teszed, ha a pillanatnyi erzelmeidre alapozva szetcseszed a gyerekeid kapcsolatat az apjukkal. Tetszik vagy sem, a hazassagodat a jelenlegi viszonyulasod az uj nö illetve a volt ferjed iranyaba nem menti meg, a csaladot sem adja vissza neked meg a gyerekeidnek! Amit tehetsz, hogy megprobalod a lehetö legjobbat kihozni a helyzetböl, azaz megprobalsz emberi kapcsolatot kialakitani a volt ferjeddel, illetve a nöjevel.

Amugy az meg, hogy ugy gondolod, a volt parodat jobban erdekli a nöje: szerintem pont a "felall a ször a hatamon" - erzes gondoltatja veled. Tudom, hogy nehez feldolgozni, de kerlek probald meg. A SAJAT es a GYERMEKEID erdekeben! Itt pont nem a ferjeden meg a nöjen van a hangsuly!


Es meg valami: amiert az uj nö fontos a ti gyerekeitek eleteben: ö föz rajuk, ö rak rendet utanuk, amig ott vannak a ferjednel, ellatja öket, es az uj nö szereteteböl profitalhatnak is. Es te is! Sosem fogjak az uj nöt jobban szeretni, mint az anyjukat, es az uj nö sem tud az anyjuk lenni, ezt tudnod kell! Ne legy feltekeny, probalj meg felülemelkedni a dolgokon.

En is "uj nö" vagyok, bar a szitu mas, a parom exe ugyanigy gondolkodott rolam, (mi köze a gyerekeinkhez, stb), a helyzet az, hogy gyakorlatilag falat vert a gyerekek es az apjuk köze.

2012. ápr. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
én értem hogy gondolkodsz,és megértem,de ez ellen nem tudsz tenni mert az apukának láthatási joga van.remélhetőleg az új társ normális ás állandó marad mert ennél az rosszabb ha mindíg más nővel találkozik a gyermeked.de egy valamit ne felejts el,TE vagy az anyukája és ezen senki a világon nem változtathat.
2012. ápr. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
39%
Nagyon sajnállak és teljesen megértelek. A volt férjed egy mocsok, ha két pici gyerekkel otthagyott. A barátnő egy mellékszereplő mert lehet, hogy fél év múlva már nem is lesz meg. Ne foglalkozz vele. Ha tízhónapos a kicsi, akkor nem kötelező odaadnod, én biztosan nem adnám láthatásra. Nekünk legalábbis 3 éves korától vihette el, addig csak látogathatta. Aki azt írja, kezd el randizni, valószínüleg fogalma sincs, milyen két gyerekkel egyedül. Szerintem még véletlenül se randizz egyelőre, mert a csalódottság és a düh van benned, ami megakadályozza hogy tiszta szívvel menj bele egy új kapcsolatba. Még várj és el fog jönni a te időd is, amikor boldog leszel más oldalán! Én ezt kívánom! Át mentem ezen én is, és egy boldog feleség vagyok, közösen neveljük a lányomat, nagy szeretetben!
2012. máj. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
42%
Szerencsére még nem voltam ilyen helyzetben, de hányingerem van, ha belegondolok, hogy oda kellene adnom a gyerekeimet két ekkora erkölcsi csődtömegnek. És itt minden ember védi azt a szukát, aki szétszakított egy családot. Undorító.
2012. máj. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
ha lelépett eddig se voltatok fontosak. a gyerekek a legnagyobb vesztesek,de próbáld legalább remélni,h amikor velük vannak,mindent megtesznek értük.
2012. máj. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
senki sem téphet szét egy családot. én meg attól akadok ki h a nőt hibáztatják. a pasi a hibás. a nő is ha kapott az alkalmon,de elsősorban a pasi
2012. máj. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!