Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Láthatás napján komolyan az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láthatás napján komolyan az alig három évesnek kéne alkamlazkodnia az apja programjához?

Figyelt kérdés

Kislányom júniusban lesz három. Kismilliószor kértem az apját, hogy ne alvásidőben jöjjön látogatni, meg este 7 után, meg tudná tenni, mert nincs kötött munkaideje, akkor dolgozik, amikor "akar".

Rendzseresen ezt csinálja a gyerekkel, amit ma is: egész délelőtt őt várjuk, de ő fél12ig alszik, utána felhív, hogy nem egyből a lányához jön, előbb találkozna egy barátjával. MOndtam neki, hogy akkor majd én felhívom, miután felébredtünk, mert ebéd után a kislány alszik, és vasárnaponként én is vele. Én most ébredtem, már várt az üzenete, hogy csinált magának más programot, hat körül hív. Ami azt jelenti, hogy lesz megint vagy hét, mire ideér, és nem tudom a gyereket időben lefektetni, pedig holnap korán kelünk.

Nagyon sokszor kértem, hogy jöjjön vasárnap délelőtt, mert akkor tudná a legtartalmasabban eltölteni az időt a gyerekkel, de nem hajlandó előbb kelni. És utána mindig megsértődik, hogy akadékoskodok, és nem engedem a gyereket meglátogatni.

Mondjátok meg őszintén, tényleg én lennék az akadékos? Az én álláspontom az, hogy nei is engedni kénea huszonegyből.

Szombatonként hajnalig a haverjaival lóg, ezért nem akar felkelni vasárnap, mert fáradt. De az nem baj, ha a gyerek reggel elalszik oviba menet, engem meg kirúgással fenyegetnek a fáradt gyerek és a késések miatt...


2012. ápr. 1. 15:01
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

#9 meg fogom fontolni, azt hiszem, leültetem és alaposan átbeszélünk mindent.

Meg levideózom a hétfő reggelenként fáradtságtól síró gyereket...

2012. ápr. 1. 15:52
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy pénzben méri, ilyen is van.

Amikor majd leültök, értesd meg vele azt is, hogy ha eltávolodnak egymástól a lányával, ahhoz nem neked lesz közöd, hanem neki, tehát csak magának köszönheti a később érzett kudarcot.

Ne várj tőle többet, mert úgysem tud többet adni. Ha már szavazni kéne, inkább fizessen, ha azt becsületesebben teszi.

Mindenképpen beszéljetek meg időintervallumot az egész, hétvégi napokra. Ezt neked biztosítanod kell, de értesd meg vele, hogy az este 7-ig tartó időpont szigorúan vétetik, utána ne jöjjön. Ha ő ragaszkodik a saját életéhez, akkor lássa be, hogy olyanja másnak is van, például a lányának, aki nem várhat rá este 7-ig, és azután nem állhat a rendelkezésére.

2012. ápr. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Az utolsó mondatod nagyon tetszik. Köszönöm a tanácsaid, majd referálok :)

Mindenkinek minden jót

2012. ápr. 1. 16:06
 14/14 anonim ***** válasza:

Az igazság az, hogy ha azt mondod neki, hogy ha nem jön ekkor és ekkor, akkor ne jöjjön, és nem jön, akkor megkérdezem én, mint elvált szülő (anya) nem fog találkozni a lányod az apjával???? Ez ugye valami vicc??

Nem is értem miért adnak mások ilyen tanácsot. Egy gyereknek két szülőre van szüksége. És értem a bosszankodásodat, az én exem is csinál cuki dolgokat, sőt, most a munkája miatt a bíróság által jóváhagyott láthatási időt nem fogja tudni tartani, de ha nem alkalmazkodom, kicseszek a kislányommal...

Igen, nekem felborítja az éltemet megint, és nem kérdezi meg, hogy én hogyan dolgozom, és nem segít semmiben, de...a lányom szereti őt. És őt sosem bántanám meg azzal, hogy akadályozom a láthatást.

Remélem apuka kinövi a dolgait nálatok is, próbáld hamarabb fektetni a kislányt, hogy ne kókadozzon vasárnap kettőkor, hidd el vele teszel jót, és érte csinálod. Mert az örömteli együttlét számára fontos.

Sok sikert és kitartást kívánok neked!

2012. ápr. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!