Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti mit szóltok az új mai nap...

Nem dávid kérdése:

Ti mit szóltok az új mai nap kiderülő fidesz deviza hitelesek megsegítő programjához? Hogy lehet baromságot kitalálni?

Figyelt kérdés
Mai napon jót mosolyogtam amikor meghallottam. Ugyan nincs deviza hitelem de... Most őszintén melyik munkáltató fizetné ki az alkalmazott hitelét ?????????????? Kis és közép vállalkozások örülnek a megélnek a nagyvállalatok meg nem jótékonysági szervek. A multiknak meg rabszolgái vagyunk. Én nem tudom hogy tud ekkora baromságot kitalálni a kormány????? vagy csak szerintem baromság????????

2011. nov. 24. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy ez megint azoknak kedvez, akikkel már amúgy is jót tett a Fidesz. A magasabb bérrel és beosztással rendelkezőkkel. Így az összes cimbora adómentesen megszabadulhat a devizahiteltől, hiszen elég csak papíron a cég alkalmazottjának lennie. Természetesen ez az intézkedés sem segít a kisemberek nyomorán...
2011. nov. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel.
2011. nov. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Volt már rá példa ,hogy egy vállalkozás kifizette a deviza hitelét egy átlagos megélhetésű dolgozójának. Jó tényleg ritka dolog és nem valószínű ,hogy el fog terjedni. De ettől még nem értem miért gond ,hogy a Fidesz ezt adómentessé tette ha már ezzel is lesz 1-2 szerencsés ember. Azért nem úgy kell ellenzékinek lenni ,hogy minden kormány döntést juszt is leszarozunk.
2011. nov. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!