Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mennyi idő míg gyermekelhelyez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő míg gyermekelhelyezési per során, szétválasztanak minket?

Figyelt kérdés
A (sajnos még mindig) férjem állati módon ragaszkodik a gyerekhez, ha az atyaúristen venné gondozásba, abba se menne bele. Kisfiam 2,5 éves. Lecseng kb fél év alatt a per és elválasztanak minket? Nemrég megtépte a hajamat és kishíján kilökött a -15 fokra csak védekeztem. Szomszédom ezt tdja tanúsítani ill. szüleim + 1 negyedik ismerősöm is, akivel a kórházban összefütottam látlelet végett. Viszont az exem beadott egy olyat, hogy én vertem meg, és csatolta a látleletet. Tdja, ha bánt, akkor veszt és így próbálta menteni az írháját. Feltételezésem szerint jól hátbavágta magát és rohant látleletre. Ügyanakkor nekem még rendőrségi feljelentésem is van. Dec 12-én volt a békíttető de az exem már adott be akkor is beadványt és most lesz a főtárgyalás. Nem hívnak be minden tanüt még. Van esély arra, hogy az év első felében lecseng? Az ügyvédem keményen ki fog állni, hogy mihamarabb válasszanak szét minket és ő ideiglenes elhelyezési kérelmet kért nálam.A (sajnos még mindig) férjem állati módon ragaszkodik a gyerekhez, ha az atyaúristen venné gondozásba, abba se menne bele. Kisfiam 2,5 éves. Lecseng kb fél év alatt a per és elválasztanak minket? Nemrég megtépte a hajamat és kishíján kilökött a -15 fokra csak védekeztem. Szomszédom ezt tdja tanúsítani ill. szüleim + 1 negyedik ismerősöm is, akivel a kórházban összefütottam látlelet végett. Viszont az exem beadott egy olyat, hogy én vertem meg, és csatolta a látleletet. Tdja, ha bánt, akkor veszt és így próbálta menteni az írháját. Feltételezésem szerint jól hátbavágta magát és rohant látleletre. Ügyanakkor nekem még rendőrségi feljelentésem is van. Dec 12-én volt a békíttető de az exem már adott be akkor is beadványt és most lesz a főtárgyalás. Nem hívnak be minden tanüt még. Van esély arra, hogy az év első felében lecseng? Az ügyvédem keményen ki fog állni, hogy mihamarabb válasszanak szét minket és ő ideiglenes elhelyezési kérelmet kért nálam.

2012. márc. 12. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Szívesen lennék az ügyvéded, nem csak a fiadat kapnád meg de egy halom pénzt elszednénk tőle, de sajnos még csak 17 éves vagyok
2012. márc. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Válaszoló! Nagyon szereted a pénzt, mi?
2012. márc. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Na,az ilyen pasiktól mentsen meg az Isten:S
2012. márc. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Amúgy én is leperelném a gatyáját.
2012. márc. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jajjjj de viccesek vagytok:-) dee azért komoly választ várok!
2012. márc. 12. 20:20
 6/8 A kérdező kommentje:
Ügyvédem mondta, hogy kérünk soron kívüli eljárást, de ezt a bírónak nyilván jóvá kell hagynia. Más válóper sem leányálom. De a családon belüli erőszak és a lelki terror komoly érv? ILl. h. a kisgyereknek nem egézsséges ez a helyzet elsősorban másodsorban pedig az sem mindegy, hogy az anya vagyis én totál ki van idegelve és erre játszik. És természetesen a kisgyereket ellenem hergeli, neveli.
2012. aug. 8. 12:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Milyen -15 fokra? Hol élsz a sarkon? Egyébbként fiam válópere már több mint két éve megy, vánszorog a párja mindennel húzza az időt!
2012. aug. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
februárban mikor oylan kutya hideg volt akkor lökött ki a -15 fokra.
2012. aug. 8. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!