Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mennyi ideig tart egy gyermeke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig tart egy gyermekelhelyezési per?

Figyelt kérdés
A (sajnos még mindig) férjem állati módon ragaszkodik a gyerekhez, ha az atyaúristen venné gondozásba, abba se menne bele. Kisfiam 2,5 éves. Lecseng kb fél év alatt a per és elválasztanak minket? Nemrég megtépte a hajamat és kishíján kilökött a -15 fokra csak védekeztem. Szomszédom ezt tdja tanúsítani ill. szüleim + 1 negyedik ismerősöm is, akivel a kórházban összefütottam látlelet végett. Viszont az exem beadott egy olyat, hogy én vertem meg, és csatolta a látleletet. Tdja, ha bánt, akkor veszt és így próbálta menteni az írháját. Feltételezésem szerint jól hátbavágta magát és rohant látleletre. Ügyanakkor nekem még rendőrségi feljelentésem is van. Dec 12-én volt a békíttető de az exem már adott be akkor is beadványt és most lesz a főtárgyalás. Nem hívnak be minden tanüt még. Van esély arra, hogy az év első felében lecseng? Az ügyvédem keményen ki fog állni, hogy mihamarabb válasszanak szét minket és ő ideiglenes elhelyezési kérelmet kért nálam.

2012. márc. 6. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát elég zűrös egy ügy.

Nálunk válás nem volt csak gyerekelhelyezés és hamarabb lecsengett mint fél év.

Ne félj, nyomos ok kell ahhoz hogy egy anyától elvegyék a gyerekét.

A tanuk viszont ott lesznek melletted, nem baj ha te nem tettél feljelentést.Mocskos egy féreg a férjed.Jól beleválasztottál te is..

2012. márc. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de igen tettem feljeélentést. megvan a kórházi látlelet si és a rendőrségim is. a tanúk is ott lesznek. van rá esély akkor, hogy fél éven belül lecseng? mint mondtam, ő úgy próbálta menteni az irháját (tdván, ha bánt veszít) hogy kitalálta, én vertem meg és ment látleletre. jól hátbavágta magát ez történhetett,....
2012. márc. 6. 21:59
 3/7 anonim ***** válasza:

már 2szer írtad, hogy biztos, hogy jól hátba verte magát. ö ö ezt, hogy lehet? Én próbálom de magamat nem sikerül hátba verni...

Minden esetre jók az esélyeid, azt azért ne felejtsd el, hogy jó eséllyel kirendelnek majd pszichológust aki megvizsgál benneteket is és gyerkőcöt is, így azért lehet hogy kicsit tovább fog tartani az ügy. tartásdíj, láthatás szabályozva lett? vagyonmegosztás hogyan történt? az már megvolt?

2012. márc. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

mert azt írta az ő beadványában, hogy a hátán vannak a zúzódások. Mi mást csinálhatott volna?

De a gyermek nincs még 3 éves. Nem kötelező a pszichológs ügye? Nem bírok egy fedél alatt élni sokáig ezzel az emberrel, azt akarom, hogy szétválasszanak az év első feléig.

Az ügyvédem ideiglenes elhelyezést kért azonnal és tartásdíjat is az ideiglenes elhelyezés időszakára.

Vagyoni per még hátravan. Rejtegeti a közös casht mondván hogy elfogyott, ill. nekem volt zsír saját pénzem amit rábíztam és nem adja vissza. Szétválaszthatnak nyár elejéig?

2012. márc. 7. 09:36
 5/7 zokniszörny ***** válasza:
Általában az anyáknak ítélik a gyereket, nagyon durva helyzet kell ahhoz, hogy az apának ítéljék oda. (Pl. alkoholista anya, vagy olyan, aki veszélyezteti a gyermeket, stb.) Kitartás! Próbáld ki a családsegítőket.
2012. márc. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ügyvédem mondta, hogy kérünk soron kívüli eljárást, de ezt a bírónak nyilván jóvá kell hagynia. Más válóper sem leányálom. De a családon belüli erőszak és a lelki terror komoly érv? ILl. h. a kisgyereknek nem egézsséges ez a helyzet elsősorban másodsorban pedig az sem mindegy, hogy az anya vagyis én totál ki van idegelve és erre játszik. És természetesen a kisgyereket ellenem hergeli, neveli.
2012. aug. 8. 12:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk 18 hónapig tartott.
2019. ápr. 5. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!