Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy nyerhetném meg a gyermeke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nyerhetném meg a gyermekelhelyezési pert?

Figyelt kérdés
A férjem elég gazdag családból származik, én pedig szegényből. Állandóan azt mondja hogy nem fizettem a csekeket, de már az esküvő napjakor ugy egyeztünk meg hogy ő fizeti őket, én meg a gyerekeknek veszem a cucokat, főzők rájuk, házat csinálom. A férjemnek anyi hibája van őt csak a pénz érdekli, csak a hasát akarja verni. Már régóta nincs párkapcsolatunk, úgy élek itt mint egy börtönbe a családtagjaim nem jöhetnek ide.A gyerekek engem jobban szeretnek sőt a családomat is. Az egyik gyerek 12 a másik 9 éves. Kérlek adjatok jó ötletet a per megnyeréséhez, kérlek szépen, segítsetek, nem szeretném elveszíteni a gyermekeimet.
2011. dec. 15. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

a csekkek közösek, ahogy mindkettőtök fizetése is, a gyermekelhelyezési perben ma Magyarországon a nők 99 %-a nyer, még olyanok is, akik teljesen alkalmatlanok anyának és olyanok is, akik évekre elhagyták a gyerekeiket


ha nem vagy drogos/masszív alkoholista, nem ülsz épp a sitten, akkor te fogsz nyerni...viszont a nagyobbikat már meg fogják kérdezni, hol szeretne lakni és mérlegelik a kívánságát

2011. dec. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagy drogos, alkoholista és prostituált, és ha van hova vinned a gyerekeket, (és dolgozol is, az sem rossz pont), akkor te kapod meg. ne aggódj!


Tényleg, dolgozol?

2011. dec. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 eugenica válasza:
22%

Ez az ország és a társadalom az aranyborjú országa és társadalma az egész világon.

Nincs esélyed, ha nem tudsz az alapvető feltételeknek megfelelni.

Egyedül akkor jöhetsz ki a legjobban ebből, ha megalkuszol.

Alku esetén nem zárnak ki minden lehetséges kapcsolatból.

Pénz nélkül ne küzdj,inkább alakoskodj, az idő neked fog dolgozni.

2011. dec. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó! Az a baj, hogy írsz, de semmit sem mondasz.
2011. dec. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ki nyerte meg a pert? Mertél lépni???
2019. ápr. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!