Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elég nehéz helyzetben vagyok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég nehéz helyzetben vagyok! Volt valaki hasonlóban?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk házasok csak együtt élünk. Főként az én hibám, de most úgy döntöttünk külön válunk. Van két pici kislányunk. A lakás teljes egészében az ő nevén van. Maradhatnánk a lányokkal csak nem tudom miből élnénk. A lakás össz kiadása(hitellel együtt: kb 130e a bevételem is kb ugyanennyi. Eladni elég macerás lenne, nem tudom hogyan tovább.
2012. márc. 12. 06:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
82%
Hitellel terhelt ingatlant nem lehet ám a gyerekekre íratni! Ha nem lesz rajta hitel, akkor sem ajánlom, mert onnan a gyámügyön keresztül tehettek vele csak bármit, már ha engedik. Komolyabban kell venni a családot! A gyerekeidnek nem lesz más az aoja, így nem lesz családja, biztonságot nyújtó háttere, magad miatt hátrányos helyzetűvé teszed őket. Szereted, mint embert. Miért? Asszed 10-15 év házasságban ez máshogy van? Tombol a szerelem? Jól gondold meg, mit teszel, nem csak a te, de a gyerekek lehetőségét is eldobod a normális élethez.
2012. márc. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!