Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ebben a helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ebben a helyzetben? Vagy voltatok hasonlóban?

Figyelt kérdés

Évek óta együtt vagyok a párommal, nagyon szeretem és Vele képzelem el az életem, mégis van egy srác (haveri társaságon belül) akihez nagyon vonzódom szexuálisan. (Ő is hozzám.) Tanácstalan vagyok. Szeretem a párom tényleg, mégis "megőrülök" ha a másik srácra gondolok vagy éppen együtt sörözünk a srácokkal.

(Srácok hozzászólásait is várom, mit gondolnak erről.)

Előre is köszi:)

26/L


2010. ápr. 19. 12:53
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Komolyan: vagy szexeltek egyet a másik sráccal és akkor előbb utóbb kiderül a dolog vagy hagyod a fenébe. Gondolj bele, leszel ribanc, aki így csinál vagy nyelsz egyet és maradsz a réginél.
2010. ápr. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Alapjában véve hűséges típus vagyok.
2010. ápr. 19. 12:57
 3/27 anonim ***** válasza:
Ha összefekszel a másik sráccal, még nem biztos hogy olyan jó is lesz vele a szex, mint ahogy az a vonzalom alapján gondolható lenne. Legtöbbször csak a kíváncsiság hajtja az embert, hogy vajon vele milyen, de ha ezt meghúzod akkor ott van a kockázat benne hogy kiderül, és hiába nem volt jó meg minden már késő lesz akkor amikor kidob a jelenlegi barátod, és nagyon meg fogod bánni. De ahogy kivettem a szavaidból elég nagy a tét és van mit vesztened, tehát én azt javasolnám hogy maradj a réginél :)
2010. ápr. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Te döntesz, mi nem fogunk helyetted dönteni!


"Vele képzelem el az életem" - akkor meg érdemes megcsalni?

2010. ápr. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy fellángolás de a párodat semmiképp ne csald meg, mert nekünk is ugyan úgy fáj mint nektek.És ha meg teszed akkor inkább nem is mondom, hogy mi vagy...Az kegyetlenül tud fájni ha el dobnak annyi minden után.Én 2 év együttlét utána kaptam a pofámba azt, hogy nem szeret utána már csak arra eszméltem, hogy a legjobb haverommal összejött én meg most nyáron akartam el jegyezni...

1 szónak is 100 a vége a lényeg ne kefélj félre és ha meg már nem bírod akkor meg normálisan vess véget a kapcsolatnak..

2010. ápr. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Én sem értem magam, pedig a srác nem is az esetem. (Legalábbis nem az ilyen srácokra bukom.) Sőt! Régebben nem is bírtam. De mégis van benne valami ami "mágnesként vonz". (Sztem Ő is hasonlóképpen lehet velem.)
2010. ápr. 19. 13:06
 7/27 anonim ***** válasza:

Szerintem maradj a fenekeden!

Te mit szólnál, mondjuk amikor már feleség vagy, aztán kiderülne ugyanilyen dolog a mostani barátodról? Ő is "csak" kipróbálta másikat, amikor már veled járt? Neked hogy esne?


32/F

2010. ápr. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Igazatok van, nem érdemelné ezt a párom. De miért van az, hogy a pasik szinte "mindent megtehetnek", de ha egy nő "lép félre" vagy ilyesmi, akkor ő már "ribanc"?! Félreértés ne essék, vannak kivételek és nem akarom megsérteni a pasikat. (Nekem is nagyrészt fiúhaverjaim vannak, és sokszor jobban ki lehet velük jönni mint a csajokkal.) :)
2010. ápr. 19. 13:43
 9/27 anonim válasza:
én voltam ugyanebben a helyzetben bár nem én kezdeményeztem hanem exem haverja és megtettem vele a dolgot aztán én lettem a ribanc.felejtsd el!:s
2010. ápr. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
:(
2010. ápr. 19. 14:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!