Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ebben a helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ebben a helyzetben? Vagy voltatok hasonlóban?

Figyelt kérdés

Évek óta együtt vagyok a párommal, nagyon szeretem és Vele képzelem el az életem, mégis van egy srác (haveri társaságon belül) akihez nagyon vonzódom szexuálisan. (Ő is hozzám.) Tanácstalan vagyok. Szeretem a párom tényleg, mégis "megőrülök" ha a másik srácra gondolok vagy éppen együtt sörözünk a srácokkal.

(Srácok hozzászólásait is várom, mit gondolnak erről.)

Előre is köszi:)

26/L


2010. ápr. 19. 12:53
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2010. ápr. 21. 18:22
 22/27 A kérdező kommentje:

" Számolj el magaddal, éés dönts okosan. És itt az okos alatt nem azt értem, h semmiképp se feküdj le vele, mert akkor leírod mgad...hanem, h ne bánd meg, bármit is teszel.:) "

Nem hiszem hogy megbánnám, csak nem akarom a párom elveszíteni! Nagyon bennem van a vágy, és nagy a kísértés! De megnehezíti a helyzetet, hogy a srác a haveri társaságban van. Szóval így kicsit "kacifántosabb" a szitu...

2010. ápr. 21. 18:39
 23/27 A kérdező kommentje:

" ÓÓÓ...hát én is komolyan mondtam.:)

A világ így működik,éés ezt csak egy ilyen hasonlattal lehet maximum magyarázni.

És(sel nem kezdünk mondatot.:D) ne egy fórumon keress erre megoldást. Számolj el magaddal, éés dönts okosan. És itt az okos alatt nem azt értem, h semmiképp se feküdj le vele, mert akkor leírod mgad...hanem, h ne bánd meg, bármit is teszel.:)

Sok sikert, pénzt, csillogást.!:D



Hány éves vagy? F,L?

2010. ápr. 21. 18:43
 24/27 anonim ***** válasza:

Én egy 24éves srác vagyok:)

Szval, tudom objektíven kezelni a helyzetet. És(sel még azóta sem kezdünk mondatot:))ezért is írtam azt, h ettől nem leszel rossz ember. De ha nem akarod elveszteni a párod, akkor máris van egy kiinduló pont, amiből, már tudsz dönteni.:) Igaz, még mindig ott a kérdés,h vagy nagyon ügyesen lépsz félre, vagy nem teszed meg.:)

A probléma az, h a szex a nőknél (nem a tinirib@nckból ki indulva) érzelmi alapon működik. Ezért problémásabb női részről a megcsalás. Nálunk ez más...bár ez csak az én véleményem.:)

2010. ápr. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Inkáb csak a férfiak hiszik azt, hogy más. Tud az ugyanúgy is működni néha, mint nálatok... 25/L
2010. ápr. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Működhet, mint ahogy egy meteorit is agyon csaphat...de nemjellemző.:)

ugyanaz voltam..:)

2010. ápr. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Ha valoban szereted a parod es nem akarod a sajat hibadbol elvesziteni, akkor a paroddal beszeld meg a problemad. Ne azt hogy mar masok irant epekedsz, hanem azt amit vele kapcsolatban erzel. Hogy valami hianyzik. Keressetek meg együtt mi az ami megvaltozott, vagy még hianyzik a kapcsolatotokbol. Lehet hogy ö is eppugy tepelödik mint te, csak erröl meg te nem tudsz. Ha igazan szereted, es ö igazan szeret, biztos hogy megtalaljatok a megoldast együtt!!!
2010. ápr. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!