Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ebben a helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ebben a helyzetben? Vagy voltatok hasonlóban?

Figyelt kérdés

Évek óta együtt vagyok a párommal, nagyon szeretem és Vele képzelem el az életem, mégis van egy srác (haveri társaságon belül) akihez nagyon vonzódom szexuálisan. (Ő is hozzám.) Tanácstalan vagyok. Szeretem a párom tényleg, mégis "megőrülök" ha a másik srácra gondolok vagy éppen együtt sörözünk a srácokkal.

(Srácok hozzászólásait is várom, mit gondolnak erről.)

Előre is köszi:)

26/L


2010. ápr. 19. 12:53
1 2 3
 11/27 anonim válasza:
Nem lehet hogy nem is a srac vonz, csak valami hianyzik a szexböl a mostani parkapcsolatodban? Ha igazan szereted a parod, probald nala elerni azt a kedvesseget, romantikat, vagy vadsagot, perveriztast, amire epp vagysz. Ha azt irod hogy megörülsz, gondolom a tüz hianyzik a mostani kapcsolatodbol. Tudod hany rendes, kedves ember van a földön? De ez nem jelenti azt hogy szamunka mindegyik tökeletes par lenne. Es nem igaz, hogy az ellentetek vonzzak egymast!!! Nekem akarmilyen szexualis vagyaim vannak, a parom imadja, es mindenre vevo. Es emellett nagyon jo ember. Ezert nem is nezek sem jobbra, sem balra. Lehet hogy a te mostani parod biztos pont az eletedben, te döntsd el, hogy neked ez eleg e. Nem vagy beteges ha többre vagysz, emiatt ne is legyen lelkiismeretfurdalasod. De a parod se hibaztasd. Lehet hogy egyszerüen csak nem illetek egymashoz. Azert elöször mindenkepp vele probalj összhangot teremteni.
2010. ápr. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim válasza:
Ha ugy gondolod hogy a jelenlegi parod nem tudja megadni amire szükseged van, akkor legy tisztesseges, es gerinces. Vele elöször fejezd be, es csak utana keresgelj masfele. Mert igazuk van az elöttem szoloknak, kegyetlen ha valakit megcsalnak es ez utolag ki is derül. Akkor valoban meg is erdemled hogy minösitsenek. Es mindenki mas is,aki megcsalja a jelenlevö parjat, az mind ribanc!!!! Ez a pasikra is vonatkozik!!!! Ugyhogy ez csak lelkiismeret kerdese...
2010. ápr. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

ha megcsalnád, készülj fel arra, hogy kiderül, és vége a pároddal, vagy könyöröghetsz, hogy ne dobjon ki

ha ettől nem félsz...

mert én pl levelet is alig merek írni valakinek, nehogy kiderüljön ismeri a páromat. engem egyből lapátra tennének.

2010. ápr. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Előfordul ilyesmi. Persze ez nem jelenti gondolom azt, hogy meg is akarod tenni, csak eljátszol néha a gondolattal.

Nyilván attól, hogy van egy pasid még nem jelenti azt, hogy soha többé nem vonzódsz senki máshoz, ez természetes, biológia.

25/L

2010. ápr. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)

Mégegyszer írom: Szeretem a páromat!

De én is úgy érzem hogy mostanában mintha kicsit hiányozna a "tűz" a kapcsolatunkból. Pedig én úgy érzem próbálok mindent megtenni. (Amúgy mindig elég extrém volt a szexuális életünk, sőt most sincs vele gond, csak valami hiányzik...)Lehet az is baj hogy "pörgősebb" vagyok mint a párom. Náha úgy érzem mintha "túl lassú lenne hozzám" vagy valami ilyesmi. De én tényleg Vele akarok élni és nem akarom hogy vége legyen a kapcsolatunknak! Tudom, hogy az lenne a helyes hogy "elhesegetem bűnös gondolatom" és nem foglalkozom a másik sráccal (aki történetesen a haverunk), de "belül nagyon szenvedek". Nem értem magam, mert hűséges voltam mindig a pasimhoz.

2010. ápr. 20. 09:27
 16/27 anonim ***** válasza:

De miért van az, hogy a pasik szinte "mindent megtehetnek", de ha egy nő "lép félre" vagy ilyesmi, akkor ő már "ribanc"?!

A zár,amit minden kulcs kinyit,azt rossz zárnak hívják. A kulcs ami minden zárat kinyit, azt mester kulcsnak.:)

2010. ápr. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
"7:29" :D Ez találó volt, de én komolyan írtam...
2010. ápr. 21. 07:37
 18/27 anonim ***** válasza:
Ne aggódj,és ne tegyél semmi baromságot!Csak fel kell hevíteni a tüzet kettőtök közt!De tudod,kettőn áll a vásár,neked is és neki is tennetek kell!!!Nagyon sokat.
2010. ápr. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

ÓÓÓ...hát én is komolyan mondtam.:)

A világ így működik,éés ezt csak egy ilyen hasonlattal lehet maximum magyarázni.

És(sel nem kezdünk mondatot.:D) ne egy fórumon keress erre megoldást. Számolj el magaddal, éés dönts okosan. És itt az okos alatt nem azt értem, h semmiképp se feküdj le vele, mert akkor leírod mgad...hanem, h ne bánd meg, bármit is teszel.:)

Sok sikert, pénzt, csillogást.!:D

2010. ápr. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
:))
2010. ápr. 21. 18:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!